eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Monter reklam

Kto szuka:

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.

Stanowisko:

Monter reklam

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Nürnberg (Niemcy)

Obowiązki:

  • wyklejanie powierzchni reklamowych oraz billboardów
  • montaż reklam wielkoformatowych typu banery, litery przestrzenne, kasetony podświetlane na podstawie projektu
  • udział przy produkcji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy jako monter reklam
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • własny samochód na wyjazd
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1380€ netto/ 160h (przy I klasie podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-15

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.

branże: Praca fizyczna

  • Opieka nad dzieckiem, czyli o 2 dniach zwolnienia od pracy

    Opieka nad dzieckiem, czyli o 2 dniach zwolnienia od pracy

    Choroba opiekunki czy nagły wyjazd partnera, który miał przejąć opiekę nad dzieckiem, to tylko niektóre z sytuacji, kiedy pracująca mama musi na cito zorganizować sobie wolny czas. W takim przypadku powinna pamiętać, że obowiązujące w ...

  • Dni wolne od pracy 2018 - co zaplanować?

    Dni wolne od pracy 2018 - co zaplanować?

    Wprawdzie długie weekendy 2018 jeszcze przed nami, ale ci, którzy lubią planować urlop z wyprzedzeniem, już dziś mogą rzucić okiem na przyszłoroczny kalendarz i strategicznie rozplanować wolne dni. W nadchodzącym roku sposobności do ...

  • RODO w prawie pracy

    RODO w prawie pracy

    25 maja 2018 r. w życie wchodzą przepisy ogólnego rozporządzenia 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej ...

  • Praca online. Oto popularne e-zawody

    Praca online. Oto popularne e-zawody

    Polacy coraz częściej robią zakupy przez internet , wybierają wczasy i konsultują dietę. Zmiany stylu życia tworzą coraz większe możliwości na rynku pracy. Oto popularne e-zawody.

  • Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Połowa osób pracujących w 2017 roku w województwie pomorskim zarabiała od 3 061 do 6 000 PLN brutto miesięcznie. Mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych w tym regionie wyniosła 4 199 PLN brutto.