eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Monter dźwigów towarowo-osobowych

Kto szuka:

BIC Electric Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter dźwigów towarowo-osobowych

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • montaż i instalacja dźwigów osobowych i towarowo-osobowych
  • serwis i rozruch dźwigów osobowych i towarowo-osobowych
  • konserwacja i modernizacja dźwigów osobowych i towarowo-osobowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie w montażu dźwigów osobowych i towarowo-osobowych
  • doświadczenie w montażu, rozruchu dźwigów osobowych i towarowo-osobowych
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej dźwigów osobowych
  • uprawnienia SEP E do 1 kV
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracy dla firm podwykonawczych
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • dofinansowanie do szkoleń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Asystent Managera Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Frontend / Web Developer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-04-18

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: BIC Electric Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Związek śmierci pracownika z chorobą zawodową

    Związek śmierci pracownika z chorobą zawodową

    Ustawa z dnia 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, przyznaje prawo do jednorazowego odszkodowania członkom rodziny ubezpieczonego, który zmarł wskutek choroby zawodowej. Okazuje ...

  • Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Zanim pracodawca zechce powierzyć pracę Ukraińcowi, powinien upewnić się, że cudzoziemiec przebywa na terenie Polski legalnie oraz posiada prawo do wykonywania pracy.

  • Wynagrodzenia Polek, czyli luka płacowa ma się dobrze

    Wynagrodzenia Polek, czyli luka płacowa ma się dobrze

    Czy luka płacowa w naszym kraju to realny czy może raczej wydumany problem? Z danych Pracuj.pl wynika, że jak najbardziej rzeczywisty. W minionym roku sięgała ona średnio 16%. Skąd biorą się dysproporcje pomiędzy wynagrodzeniami kobiet i ...

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

  • Wynagrodzenia w logistyce w 2017 roku

    Wynagrodzenia w logistyce w 2017 roku

    Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie raportu „Wynagrodzenia w logistyce w 2017 roku” wydanego przez Sedlak & Sedlak. Raport powstał w oparciu o Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Uwzględniono w nim dane o płacach 11 962 osób ...