eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Laborant / Technolog

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Laborant / Technolog

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • badanie wyrobów gotowych
  • opracowywanie nowych receptur

Miejsce pracy: mazowieckie/ Wiskitki k. Żyrardowa - zapewniamy pakiet relokacyjny.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • doświadczenie w pracy w laboratorium
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet relokacyjny
  • miłą atmosferę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-19

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Badania i rozwój
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Gdzie szukać pracy zdalnej?

    Gdzie szukać pracy zdalnej?

    Otaczające nas realia zmieniają się w dynamicznym tempie, a wraz z nimi zachodzą również duże zmiany w preferencjach współczesnych pracowników. Na rynku pracy mamy niemal rewolucję, której owocem jest m.in. wyraźna zmiana ...

  • Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że w ostatnim kwartale 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w naszym kraju wyniosło 4863,74 zł.

  • Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń osób pracujących w Warszawie w 2017 roku wyniosła 5 645 PLN brutto. Dla porównania mediana w całej Polsce, nie uwzględniając Warszawy, wyniosła 3 924 PLN brutto i była o 1 721 PLN niższa.

  • Zawody przyszłości: UX designer

    Zawody przyszłości: UX designer

    Żyjemy w dobie wszechobecnej cyfryzacji i związanych z nią rosnących oczekiwań użytkowników, których doświadczenia (z ang. user experience) mają dziś dla biznesu niemal kluczowe znaczenie. Nie jest więc niczym zaskakującym, że ...

  • Wyzwania pracownika contact i call center

    Wyzwania pracownika contact i call center

    Jak powinien być pracownik zatrudniony w telefonicznej obsłudze klienta? Z badania, które Ipsos zrealizował dla firmy Wonga wynika, że w cenie jest przede wszystkim konsekwencja, ale także uprzejmość oraz stanowczość. Badani wskazują ...