eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Kierowca cysterny C+E, ADR

Kto szuka:

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

Stanowisko:

Kierowca cysterny C+E, ADR

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart
  • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).

Obowiązki:

  • Transport paliw płynnych
  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Komunikatywny niemiecki (znajomość języka będzie weryfikowana)
  • Prawo jazdy kat. B, C+E
  • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • Możliwość zakwaterowania
  • Szkolenie przygotowujące
  • System 4/1
  • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość  zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-11-16

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

branże: Logistyka / Transport / Zakupy
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Ile zarabia nauczyciel?

    Ile zarabia nauczyciel?

    W Chinach nauczycieli nazywa się budowniczymi narodu; czas, byśmy naszych nauczycieli nazywali tak samo – powiedział kiedyś Barack Obama. A stare polskie przekleństwo brzmi: Obyś cudze dzieci uczył i jest ono bliższe naszej ...

  • Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń w administracji publicznej w 2017 roku wyniosła 3 450 PLN brutto. Zarobki połowy badanych osób mieściły się w przedziale od 2 750 do 4 560 PLN.

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2017 roku

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2017 roku

    W tegorocznej edycji raportu „Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2017 roku” przeanalizowaliśmy wynagrodzenia 1 543 osób z 377 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  • Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

    Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

    Średnie miesięczne zarobki Polaka zatrudnionego w jednym z państw UE sięgnęły w minionym roku 7 705 zł (+10% rdr) - czytamy w raporcie autorstwa Grupy Euro-Tax.pl. To najwyższy poziom z jakim mieliśmy do czynienia od początku naszego ...

  • Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

    Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

    Czy planuje pani dzieci? Na kogo pan głosował? Pali pan papierosy? To pytania, których pracodawca nie może zadać. Dlaczego? Bo łamie prawo.