PracaOferty pracy Lublin (relokacja Holandia) › Kierowca autobusu lub busu

Kto szuka:

GTV BUS

Stanowisko:

Kierowca autobusu lub busu

Lokalizacja:

Lublin (relokacja Holandia)

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma GTVBUS z siedzibą w Ozimku (woj. opolskie) – jesteśmy jedną z największych firm przewozowych w Polsce. Możemy poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma istnieje na rynku turystycznym od roku 1994, natomiast przewozem osób w ruchu międzynarodowym trudnimy się od roku 1999.

Elastyczność – Wygoda- – Zaufanie: dokładnie w tych trzech słowach możemy naszkicować charakter i organizację firmy. Dowodem wysokiej jakości usług jest z roku na rok rosnąca liczba zadowolonych klientów. Skrupulatność, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta zapewniły Nam bardzo wysokie miejsce na rynku firm trudniących się przewozem ludzi.

POSZUKUJEMY kierowców busów i kierowców autobusów do przewozu pracowników na terenie południowej Holandii.

Transport odbywa się odpowiednio 9-osobowymi busami i autobusami.

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kategorii B ( na busa )
  • prawo jazdy kat. D ( na autobus )
  • wskazane doświadczenie w prowadzeniu odpowiednio busów lub autobusów
  • mile widziane doświadczenie w jeździe po Holandii
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i sumienności w pracy
  • posiadanie własnej nawigacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • mieszkanie gratis
  • stawka 23 zł netto /godz. lub 200 zł netto/dzień w zależności od miejsca pracy ( dotyczy kierowców busów )
  • stawka 270 zł netto/dzień ( dotyczy kierowców autobusów )

Prosimy o załączanie aktualnego cv przy zgłaszaniu swojej kandydatury i dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SAP FI Consultant Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter maszyn rolniczych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-16

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: GTV BUS

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • Wynagrodzenia 2017. Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń

    Wynagrodzenia 2017. Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń

    Mediana wynagrodzeń w Polsce w 2017 roku wyniosła 4 157 PLN i jest wyższa o 257 PLN w porównaniu do roku poprzedniego. Zarobki 25% najniższej opłacanych pracowników nie przekroczyły 3 000 PLN. 25% najwyżej zarabiających otrzymywało ...

  • Zarobki i koszty życia w Danii

    Zarobki i koszty życia w Danii

    Dania zmaga się obecnie z deficytem wykwalifikowanych pracowników. Może to być okazja dla pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej, emigrujących w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, zwłaszcza że wynagrodzenia w Danii należą do ...

  • Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2017 roku była o 1 145 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 645 PLN. Co czwarty pracownik z tytułem magistra inżyniera zarabiał 8 500 PLN i więcej.

  • Kierownik projektu pilnie poszukiwany

    Kierownik projektu pilnie poszukiwany

    Aktywność deweloperów i inwestorów nie słabnie już od dłuższego czasu. I wprawdzie coraz głośniej mówi się o deficycie terenów inwestycyjnych, to przedstawiciele branży bardziej niż kryzysu spodziewają się wyhamowania. To z kolei ...

  • Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2017. W tegorocznym raporcie na szczeblu pracowników fizycznych wyszczególniliśmy 89 różnych stanowisk pracy, na których zatrudnionych było 131 752 pracowników.