PracaOferty pracy › Key Account Manager / Handlowiec do sprzedaży usług: chemia (Contract Manufacturing)

Kto szuka:

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Key Account Manager / Handlowiec do sprzedaży usług: chemia (Contract Manufacturing)

Numer referencyjny:

KAM/MB

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • opracowywanie i realizacja strategii rozwoju Contract Manufacturing,
  • tworzenie planów sprzedaży w wymiarze rocznym
    i operacyjnym miesięcznym,
  • realizacja i rozwój celów sprzedażowych: kwartalna weryfikacja wyników biznesu,
  • poszukiwanie i rozwój portfolio klientów oraz zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi pozyskanych klientów,
  • wsparcie techniczne dla klientów,
  • komunikacja z produkcją i R&D w celu spełnienia oczekiwań klienta i realizacji wymagań kontraktowych,
  • przygotowanie i obsługa audytów fabryki,
  • rozwijanie reputacji firmy dzięki najwyższej jakości świadczonych usług i doskonałej obsłudze klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe ( rolnicze lub pokrewne),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w Contract Manufacturing (warunek konieczny),
  • znajomość technicznych aspektów procesu formulacji i wymagań klientów,
  • znajomość regulacji prawnych dotyczących środków ochrony roślin,
  • znajomość branży agrochemicznej będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • umiejętność oceny i identyfikacji potrzeb klienta,
  • łatwość w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • orientacja na cele,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach, konferencjach branżowych, kursach językowych, kursach e-learningowych, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń w administracji publicznej w 2017 roku wyniosła 3 450 PLN brutto. Zarobki połowy badanych osób mieściły się w przedziale od 2 750 do 4 560 PLN.

  • Dress code. Jak ubierać się do pracy?

    Dress code. Jak ubierać się do pracy?

    Pracodawca ma prawo wymagać, aby jego podwładni nosili określony strój służbowy. Zasady dotyczące firmowego dress code'u mogą wynikać z regulaminu pracy, wewnętrznej instrukcji czy postanowień umowy o pracę. O strój do pracy warto dbać ...

  • Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Prezentujemy wynagrodzenia wypłacane przez najbogatszych inwestorów na GPW osobom zarządzającym ich spółkami. Ile płaci Zygmunt Solorz, Michał Sołowow, Tomasz Biernacki, Dariusz Miłek i Tomasz Domogała?

  • Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Leżące w zachodniej części Bałkanów kraje – Słowenię, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Serbię, Czarnogórę i Macedonię – poza wspólną historią łączą także współczesne problemy ekonomiczne. Cały ten region boryka się z ...

  • Wynagrodzenia w Europie 2018 - prognozy

    Wynagrodzenia w Europie 2018 - prognozy

    Końcowe miesiące roku to dla większości menedżerów i specjalistów HR czas ustalania budżetów na kolejny rok. Dla wielu organizacji dużym wyzwaniem staje się trafne prognozowanie wzrostu płac, co zapewnia możliwość odpowiedniej ...