eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Inżynier Procesu - Automatyk

Kto szuka:

Jabil

Stanowisko:

Inżynier Procesu - Automatyk

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
  • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę – rozwijającą i dającą dużo satysfakcji
  • Udział w procesach decyzyjnych dotyczących nowych inwestycji
  • Pomoc przy relokacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dla aktywnych dofinansowanie karty multisport)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie nowych technologii i metod wytwarzania, optymalizacja i udział w automatyzacji procesów
  • Definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji – uczestniczenie w procsie decyzyjnym dotyczącym doboru systemów automatyki w nowych inwestycjach
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn, urządzeń, linii
  • Regularne wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Przygotowywanie programów PLC(również konfiguracja, testowanie, diagnozowanie i uruchamianie, wraz z wizualizacją)
  • Projektowanie szaf sterowniczych i systemów automatyki

Firma oferuje:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika budowa maszyn, automatyka, robotyka)
  • Biegła znajomość sterowników programowalnych PLC (budowa, zasada działania, analiza programu)
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Znajomość systemów napędowych i pneumatycznych
  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi, pneumatycznymi oraz rysunkiem technicznym
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (mile widziana)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnym (B2)
  • Kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-11-17

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Jabil

branże: Inne / Pozostałe
Elektryka / Elektronika / Energetyka

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia magistrów inżynierów 2016

    Wynagrodzenia magistrów inżynierów 2016

    Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2016 roku była o 1 050 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 300 PLN – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń za rok 2016.

  • Wynagrodzenia w HR w 2016 roku

    Wynagrodzenia w HR w 2016 roku

    Wysokość wynagrodzeń specjalistów z pionu personalnego uzależniona jest od wielu czynników. Za podstawowy z nich można uznać długość stażu pracy u aktualnego pracodawcy. Jak bardzo zróżnicowane były pod tym względem zarobki?

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2016 roku

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2016 roku

    W tegorocznej edycji raportu przeanalizowaliśmy wynagrodzenie 1 464 członków rad nadzorczych z 354 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  • Zarobki i koszty życia w Danii

    Zarobki i koszty życia w Danii

    Dania zmaga się obecnie z deficytem wykwalifikowanych pracowników. Może to być okazja dla pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej, emigrujących w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, zwłaszcza że wynagrodzenia w Danii należą do ...

  • Wynagrodzenia menedżerów topowych spółek giełdowych 2016

    Wynagrodzenia menedżerów topowych spółek giełdowych 2016

    Rok 2016 Warszawska Giełda Papierów Wartościowych na pewno może zaliczyć do udanych. Główny indeks WIG wzrósł o 11,2% w stosunku do roku poprzedniego. Największe wzrosty odnotowano w indeksie mWIG40 – 18,2%, natomiast największe ...