eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Inżynier budowy – branża elektryczna

Kto szuka:

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.

Stanowisko:

Inżynier budowy – branża elektryczna

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy: przygotowanie zapytań ofertowych, wykonywanie obmiarów powykonawczych, nadzorowanie firm podwykonawczych
  • koordynacja branżowa
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - elektryczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowlanych,
  • umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,
  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do relokacji na terenie kraju.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • pakiet relokacyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.

branże: Inne / Pozostałe
Budownictwo / Nieruchomości / Architektura