eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Doradca Klienta

Kto szuka:

Allfinanz Sp. z o. o.

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i przedsiębiorstw
  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Allfinanz
  • kompleksowa obsługa klientów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • zaangażowanie oraz chęć osiągania wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia
  • praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance (elastyczny czas pracy)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-02-21

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Allfinanz Sp. z o. o.

branże: Bankowość / Leasing
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia członków zarządów spółek IT w 2016 roku

    Wynagrodzenia członków zarządów spółek IT w 2016 roku

    Mediana wynagrodzeń członków zarządów w 2016 roku wyniosła 432 tys. PLN i była o 11,35% niższa niż w 2015 roku.

  • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

    Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

    Przeciętne wynagrodzenie w sierpniu br. osiągnęło pułap 4492,63 zł., a więc okazało się o niecałe 9 złotych niższe od średniej z poprzedniego miesiąca - podał Główny Urząd Statystyczny.

  • Zarobki w USA niższe niż 40 lat temu?

    Zarobki w USA niższe niż 40 lat temu?

    W Stanach Zjednoczonych od połowy lat 70. przeciętne wynagrodzenie wzrosło ponad pięciokrotnie. Jednak wzrost inflacji i pogłębiające się rozwarstwienie dochodów powodują, że realne zarobki znacznej części osób pracujących w USA są ...

  • Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Asertywność, pewność siebie i zdolność do rywalizacji - tymi cechami najczęściej określane są osoby postrzegane jako przedsiębiorcze. Czy jednak charakter jest najważniejszy w zarządzaniu swoim biznesem? Jakie znaczenie ma osobowość ...

  • Emigracja zarobkowa. O kłopotach, których można uniknąć

    Emigracja zarobkowa. O kłopotach, których można uniknąć

    Emigracja zarobkowa to duże wyzwanie, a praktyka pokazuje, że niestety może wiązać się z nią wiele problemów. Nieuczciwy pośrednik czy pracodawca, kłopoty zdrowotne czy konieczność natychmiastowego powrotu do kraju to zaledwie kilka z ...