eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Doradca ds. kredytów

Kto szuka:

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca ds. kredytów

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • zapewniasz wysoki poziom obsługi klientów,
  • proponujesz usługi finansowe dostępne w Carrefour,
  • udzielasz informacji i odpowiadasz na pytania,
  • kompletujesz dokumentację i sporządzasz umowy kredytowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • lubisz ludzi i masz dar przekonywania,
  • masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • pracujesz sumiennie i dokładnie,
  • znasz dobrze pakiet MS Office.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, możliwość dostosowania wymiaru etatu,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce 20 lat.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-16

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Carrefour Polska Sp. z o.o.

branże: Bankowość / Leasing
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Zarządzanie stresem. Czy to w ogóle możliwe?

    Zarządzanie stresem. Czy to w ogóle możliwe?

    Stres w pracy nie jest niestety zjawiskiem rzadkim. Badania wskazują, że jego obecność dostrzegana jest przez znakomitą większość pracujących. Wysoki odsetek zestresowanych pracowników nie napawa optymizmem, warto jednak pamiętać, że ze ...

  • Przeciętne wynagrodzenie III 2018

    Przeciętne wynagrodzenie III 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w marcu 2018 r. 4886,56 zł. To o niemal 287 złotych więcej niż zarobiliśmy miesiąc wcześniej.

  • Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    W pierwszym kwartale 2018 roku tempo wzrostu wynagrodzeń nieznacznie spadło. To prawdopodobnie jedynie chwilowy zastój, po którym nadejdzie przyspieszenie. Nie wszyscy korzystają w jednakowym stopniu z rosnących płac.

  • Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

    Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

    Czy planuje pani dzieci? Na kogo pan głosował? Pali pan papierosy? To pytania, których pracodawca nie może zadać. Dlaczego? Bo łamie prawo.

  • Wynagrodzenia w Europie 2018 - prognozy

    Wynagrodzenia w Europie 2018 - prognozy

    Końcowe miesiące roku to dla większości menedżerów i specjalistów HR czas ustalania budżetów na kolejny rok. Dla wielu organizacji dużym wyzwaniem staje się trafne prognozowanie wzrostu płac, co zapewnia możliwość odpowiedniej ...