PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych

Kto szuka:

Geoplan Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wydawnictwo Kartograficzno-Reklamowe GEOPLAN

Geoplan działa na rynku polskim od 2000 roku jako filia znanego i cenionego od ponad 60 lat niemieckiego wydawnictwa Staedte-Verlag GMbH. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług wydawniczych, kartograficznych i reklamowych.

W związku z systematycznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy na terenie Państwa województwa osób do pracy na stanowisku:

Jeżeli potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i ciężko pracować, jesteś prawdziwym handlowcem, cechuje Cię upór w dążeniu do celu, masz doświadczenie w kontaktach z biznesem i chcesz zarabiać na miarę własnych potrzeb, wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem!

Wymagania:

  • umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych,
  • doświadczenie w pracy B2B,
  • gotowość do pracy również poza miejscem zamieszkania,
  • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód, telefon i stały dostęp do Internetu,

Obowiązki:

  • sprzedaż powierzchni reklamowych na produktach oferowanych przez Geoplan oraz dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
  • stała współpraca z działem obsługi klienta,
  • raportowanie wyników do kierownictwa Geoplan,
  • prowadzenie rozmów handlowych

Oferujemy:

  • współpracę z międzynarodową, dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych,
  • sprzedaż produktu znanego w całej Europie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • samodzielne kształtowanie czasu pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-03-19

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: Geoplan Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Kluczowe umiejętności w każdym CV

    Kluczowe umiejętności w każdym CV

    Dobrze napisane CV powinno prezentować umiejętności tak, by było jasne, jaką korzyść będzie miał z nich pracodawca. Tak samo ważna jest obsługa komputera, jak i kreatywność. Trzeba je tylko dobrze pokazać.

  • 7 podejrzanych informacji w Twoim CV

    7 podejrzanych informacji w Twoim CV

    Jak dostać zaproszenie na rozmowę o pracę? Wysłać CV, które pokazuje, że jesteśmy zdolni, doświadczeni i chętni do pracy. Brzmi prosto. Jednak w praktyce często robimy dokładnie na odwrót.

  • 5 oznak, że twoje CV jest nieprofesjonalne

    5 oznak, że twoje CV jest nieprofesjonalne

    Te podstawowe błędy sprawią, że CV i list motywacyjny przepadną, zanim jeszcze przeczyta je potencjalny pracodawca.

  • Uwaga pracodawcy! Nadchodzą korzystne zmiany w prawie

    Uwaga pracodawcy! Nadchodzą korzystne zmiany w prawie

    W lipcu br. Ministerstwo Rozwoju oddało do konsultacji społecznych projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy otoczenia prawnego przedsiębiorców. Proponowane zmiany są częścią pakietu ułatwień dla przedsiębiorców, którego ...

  • Nie znasz życia, jeśli nie pracowałeś w call center

    Nie znasz życia, jeśli nie pracowałeś w call center

    Praca w Call Center to pierwsze doświadczenie zawodowe wielu młodych ludzi, traktowane często jako zajęcie chwilowe i mało ambitne. Tymczasem w ciągu ponad dwudziestu lat obecności w Polsce branża dynamicznie się rozwinęła i znacznie ...