PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych

Kto szuka:

Geoplan Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wydawnictwo Kartograficzno-Reklamowe GEOPLAN

Geoplan działa na rynku polskim od 2000 roku jako filia znanego i cenionego od ponad 60 lat niemieckiego wydawnictwa Staedte-Verlag GMbH. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług wydawniczych, kartograficznych i reklamowych.

W związku z systematycznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy na terenie Państwa województwa osób do pracy na stanowisku:

Jeżeli potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i ciężko pracować, jesteś prawdziwym handlowcem, cechuje Cię upór w dążeniu do celu, masz doświadczenie w kontaktach z biznesem i chcesz zarabiać na miarę własnych potrzeb, wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem!

Wymagania:

  • umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych,
  • doświadczenie w pracy B2B,
  • gotowość do pracy również poza miejscem zamieszkania,
  • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód, telefon i stały dostęp do Internetu,

Obowiązki:

  • sprzedaż powierzchni reklamowych na produktach oferowanych przez Geoplan oraz dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
  • stała współpraca z działem obsługi klienta,
  • raportowanie wyników do kierownictwa Geoplan,
  • prowadzenie rozmów handlowych

Oferujemy:

  • współpracę z międzynarodową, dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych,
  • sprzedaż produktu znanego w całej Europie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • samodzielne kształtowanie czasu pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-04-23

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Geoplan Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

    Zarobki sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

    Aby zostać sędzią piłkarskim należy spełnić kilka wymagań. Po pierwsze trzeba mieć skończone 16 lat oraz posiadać przynajmniej średnie wykształcenie (lub uczęszczać do szkoły ponadgimnazjalnej, kończącej się maturą). Ponadto ...

  • Jakie oferty pracy na Boże Narodzenie?

    Jakie oferty pracy na Boże Narodzenie?

    Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a handel już zaciera ręce w oczekiwaniu na wzrost słupków sprzedaży. Okres przedświąteczny to tradycyjnie również czas zwiększonej liczby ofert pracy dorywczej. Gdzie można znaleźć pracę? ...

  • Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Nagła utrata dobrej pracy to duża dawka niepewności, która może poważnie zachwiać poczuciem wartości. Nagle zaczynamy postrzegać siebie inaczej i nie potrafimy zawalczyć o nową posadę. Jak sobie z tym radzić?

  • Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

    Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

    Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń mediana zarobków w księgowości w 2016 roku wyniosła 3 900 PLN. 25% pracowników zarabiało 5 300 PLN i więcej, natomiast 25% otrzymywało wynagrodzenie w wysokości 2 900 PLN i mniej.

  • Programista jest wśród nas. Sprawdź, czy możesz to być ty

    Programista jest wśród nas. Sprawdź, czy możesz to być ty

    Wielu z nas wydaje się, że programista to profesja dla wybranej grupy osób, która na informatyce i kwestiach z nią związanych zjadła zęby. Tymczasem okazuje się, że na zdobycie tego zawodu szanse ma całkiem szerokie grono uczestników ...