PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. obsługi klienta z j. duńskim

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. duńskim

Numer referencyjny:

SOKDU/037/JKA

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kluczowe zadania na stanowisku:

• Wspieranie wewnętrznych procesów księgowych
• Rozwiązywanie problemów i opracowywanie optymalnych rozwiązań
• Wspieranie klientów wewnętrznych firmy
• Zapewnienie wsparcia systemu i prowadzenie bieżącej dokumentacji
• Ocena ryzyka kredytowego

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

• Znajomość języka duńskiego na poziomie min. B2
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• Orientacja na klienta
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysokie zdolności interpersonalne
• Zdolność analitycznego myślenia
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:

• Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenie wdrożeniowe, oraz szkolenia w trakcie pracy
• Możliwość codziennego korzystania z języków obcych
• Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych
• Przyjazną atmosferę w pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-17

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Obsługa trudnego klienta - kamizelki ratunkowe

    Obsługa trudnego klienta - kamizelki ratunkowe

    W jaki sposób wyjść z trudnych sytuacji, które zdarzają się podczas codziennej pracy z różnymi klientami? Jak rozładować napięcie i skutecznie znaleźć satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie?

  • Ile zarabia pielęgniarka w Polsce?

    Ile zarabia pielęgniarka w Polsce?

    Jak podał GUS w październiku 2014 roku średnie, miesięczne wynagrodzenie pielęgniarek w kraju wyniosło 3 400 PLN brutto, przeciętne wynagrodzenie ogółem w tym samym czasie wyniosło 4 108 PLN.

  • Jak sprawną rekrutację widzą sami kandydaci. Co mogą zmienić pracodawcy?

    Jak sprawną rekrutację widzą sami kandydaci. Co mogą zmienić pracodawcy?

    Brak w ogłoszeniach o pracę informacji o wynagrodzeniu oraz ewentualnych benefitach i przebiegu rekrutacji – to najczęstsze problemy wskazywane przez kandydatów do podjęcia pracy. Serwis InterviewMe.pl przeprowadził badanie dotyczące ...

  • Jedziesz na saksy? Zobacz, co może ci się przydać

    Jedziesz na saksy? Zobacz, co może ci się przydać

    Rusza sezon wakacyjnych wyjazdów zarobkowych. Z badania przeprowadzonego przez Millward Brown, na zlecenie Work Service wynika, że aż 84 proc. Polaków szuka pracy za granicą ze względu na wynagrodzenie. Nic dziwnego. W Niemczech i Wielkiej ...

  • Walentynkowe oferty pracy. Jak ustrzelić pracę dorywczą?

    Walentynkowe oferty pracy. Jak ustrzelić pracę dorywczą?

    Najpewniej jeszcze nie w głowie ci walentynkowe amory. Jeśli jednak chciałbyś zarobić przy okazji Święta Zakochanych, to już powinieneś/powinnaś rozglądać się za ogłoszeniami. Najbliższe tygodnie to czas, w którym możesz liczyć na ...