eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Łódź › Lekarz Endokrynolog

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lekarz Endokrynolog

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli posiadasz:
  • tytuł specjalisty Lekarza bądź jesteś Lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu UZ, KG bądź UP – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Firma oferuje:

Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-10-15

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Ile zarabia niania w Polsce w 2019 roku?

    Ile zarabia niania w Polsce w 2019 roku?

    Nianie i płatna opieka nad dziećmi w Polsce to zajęcia odpowiedzialne, lecz wciąż szara strefa dominuje w tym zawodzie. Według portalu zielonalinia.gov.pl w 2015 na rynku mogło pracować około 350 tys. niań, natomiast według ZUS-u ...

  • Idealny urlop wypoczynkowy trwa 3 dni?

    Idealny urlop wypoczynkowy trwa 3 dni?

    Nadeszły długo wyczekiwane wakacje 2019. Z badań zrealizowanych przez CBOS wynika, że przynajmniej dwutygodniowy wypoczynek planują niemal 2/3 Polaków. Czy to wystarczy, aby nabrać sił na kolejne wyzwania?

  • Zarobki programistów w Krakowie w 2018 roku

    Zarobki programistów w Krakowie w 2018 roku

    Na jakie wynagrodzenie mogli liczyć programiści szukający pracy w Krakowie? Które języki programowania przynosiły największe zarobki? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule.

  • Praca sezonowa dla Ukraińców. Jakie wynagrodzenia?

    Praca sezonowa dla Ukraińców. Jakie wynagrodzenia?

    Praca sezonowa dla Ukraińców? Z danych przedstawionych przez Personnel Service wynika, że nasi wschodni sąsiedzi nie powinni narzekać na jej brak. Pracowników sezonowych poszukują m.in. plantatorzy oraz lokale gastronomiczne i obiekty ...

  • TOP5 zimowych prac sezonowych dla pracowników z Ukrainy

    TOP5 zimowych prac sezonowych dla pracowników z Ukrainy

    Z danych opublikowanych przez Personnel Service wynika, że pracownicy z Ukrainy garną się do prac dorywczych. Przed świętami najchętniej pracują jako mikołajowie, kurierzy, sprzedawcy choinek, cukiernicy i kelnerzy. W niektórych przypadkach ...