eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kutno › Pracownik działu logistyki

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik działu logistyki

Lokalizacja:

Kutno

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
• Zamawianie towarów,
• Raportowanie oraz prowadzenie bazy danych,

Wymagania:
• Doświadczenie w logistyce lub/i wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
• Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2- warunek konieczny,
• Samodzielność i komunikatywność.

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej współpracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
• Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Numer referencyjny: PDL/02/2019/PLO

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz TIG Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Reklamacji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-16

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Sprawdź, czy dostałeś list z ZUS

    Sprawdź, czy dostałeś list z ZUS

    Informacja o Stanie Konta Ubezpieczonego rozesłana. W tym roku ZUS-owi udało się uporać z wysyłką 19 dni przed wyznaczonym terminem. Do Polaków trafiło przeszło 20 milionów listów z informacjami odnośnie kwot zgromadzonych na ich kontach ...

  • Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Rok 2017 był kolejnym rokiem kadrowej karuzeli w spółkach Skarbu Państwa. Rotacja co prawda znacząco osłabła w stosunku do roku 2016 (30% w 2017 versus 73% w 2016 roku), ale suma przyznanych odpraw nadal była wysoka. W poniższym artykule ...

  • Dokumentacja pracownicza po 1 stycznia 2019 r.

    Dokumentacja pracownicza po 1 stycznia 2019 r.

    W dniu 1 stycznia 2019 r. weszła w życie ustawa z dnia 10 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją.

  • Jakie zarobki w IT na kontrakcie?

    Jakie zarobki w IT na kontrakcie?

    Z najnowszego Raportu płacowego Hays dla branży IT Contracting wynika, że w nadchodzących miesiącach zapotrzebowanie na specjalistów-kontraktorów nie będzie maleć. Jednocześnie jednak nie mogą oni liczyć na zarobki znacząco wyższe od ...

  • 10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    Widok wczasowiczów z laptopami, pracujących na lotnisku, w hotelu, a nawet na plaży nie jest taki rzadki. Co zrobić, aby nie podzielić ich urlopowego losu? Oto recepta w dziesięciu krokach.