eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Gniewkowo › Sprzedawca - Kasjer Gniewkowo

Kto szuka:

Jeronimo Martins Polska S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer Gniewkowo

Lokalizacja:

Gniewkowo

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Nasze wymagania:
-gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
-gotowość do pracy fizycznej,
-rzetelność i uczciwość,
-łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:

- gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę w trzech możliwych wariantach ½ , ¾ i pełny etat,
- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- umowę o pracę bez okresu próbnego,
- stabilność zatrudnienia,
- kompleksowy pakiet szkoleń,
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
- bogaty pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, paczki i bony świąteczne),
- atrakcyjne wynagrodzenie plus kwartalna premia i nagroda roczna,
- możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-08-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Jeronimo Martins Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Połowa osób pracujących w 2017 roku w województwie pomorskim zarabiała od 3 061 do 6 000 PLN brutto miesięcznie. Mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych w tym regionie wyniosła 4 199 PLN brutto.

  • Zarobki w Polsce: trendy 2018

    Zarobki w Polsce: trendy 2018

    Bankowość, finanse, księgowość, prawo i podatki, ubezpieczenia, farmacja, budownictwo, nieruchomości oraz sprzedaż i administracja. To tylko niektóre z branż ujętych w najnowszym Raporcie Płacowym 2018, czyli corocznym opracowaniu ...

  • Jak zbudować system benefitów w firmie?

    Jak zbudować system benefitów w firmie?

    Systemy benefitów zyskują na znaczeniu przy wyborze pracodawcy czy przywiązaniu pracownika do firmy. Ich głównym celem jest zapewnienie pracownikom poczucia bezpieczeństwa życiowego oraz zwiększanie motywacji (Sedlak, 2015). Warto więc ...

  • Przeciętne wynagrodzenie IX 2017

    Przeciętne wynagrodzenie IX 2017

    Znane są już dane na temat przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia uzyskiwanego w sektorze przedsiębiorstw w dziewiątym miesiącu bieżącego roku. Jak poinformował GUS, wrześniowa pensja sięgała 4473,06 zł, a więc była o niemal 20 zł ...

  • Czas pracy kierowcy: kary za odpoczynek są legalne

    Czas pracy kierowcy: kary za odpoczynek są legalne

    W wielu państwach Unii Europejskiej wprowadzono zakaz odbywania 45-godzinnego odpoczynku w kabinie samochodu ciężarowego. Wprowadzenie zakazu wiąże się z koniecznością ponoszenia kar przez naruszających zakaz kierowców i przedsiębiorców.