eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kraków › Sprzedawca - Dział AGD

Kto szuka:

Auchan Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sprzedawca - Dział AGD

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Od nas dostajesz
  • Możliwość doradzania i polecania klientom najlepszych dla nich produktów
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w  dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata

Wymagania stawiane pracownikowi:

W zamian za:
  • Dobre rozeznanie w obszarze sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Nastawienie na współpracę i dzielenie się wiedzą w zakresie produktów
  • Otwartość na potrzeby klienta
  • Zamiłowanie do elektroniki

Firma oferuje:

Twoje zadania na co dzień:
  • Profesjonalna obsługa klienta dbając o dobre relacje
  • Doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb
  • Dbałość o produkty i ich oznaczenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-04-19

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Auchan Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna