PracaOferty pracy Kraków › Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem węgierskim

Kto szuka:

ATERIMA

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem węgierskim

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów dotyczące zamówień, produktów i dostaw towaru
  • rejestrowanie i zmiana danych klientów w systemie
  • przygotowywanie korespondencji, mailingów, raportów lub zestawień związanych z obsługą klienta
  • przyjmowanie, rozpatrywanie i rejestracja reklamacji klientów w systemie
  • nadzór nad terminami spłat należności przez klientów
  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do wystawienia faktur
  • współpraca z innymi działami w firmie, głównie z działem handlowym i marketingu

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • bardzo dobrze znasz język węgierski, angielski oraz polski
  • posiadasz doświadczenie w pracy z klientem
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą
  • sprawnie poruszasz się w programie MS Excel
  • posiadasz doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • dobrze organizujesz własną pracę
  • w pracy wykazujesz się inicjatywą, dokładnością i zaangażowaniem w powierzone obowiązki

Firma oferuje:

  • szkolenia merytoryczne oraz językowe
  • pracę w miłej atmosferze w przyjaznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia roczna
  • dodatkowe bonusy: karta multisport, pakiet medyczny, firmowe wyjazdy integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: ATERIMA

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Lepszy długi urlop czy długie weekendy?

    Lepszy długi urlop czy długie weekendy?

    Nadeszły wakacje, a wraz z nim czas relaksu, regeneracji i otrząśnięcia się z codziennego stresu. Ten ostatni, jak szacuje Państwowa Inspekcja Pracy, może być powodem nawet 50-60% absencji chorobowych pracowników. W skali kontynentu firmy ...

  • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

    Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

    Przeciętne wynagrodzenie w sierpniu br. osiągnęło pułap 4492,63 zł., a więc okazało się o niecałe 9 złotych niższe od średniej z poprzedniego miesiąca - podał Główny Urząd Statystyczny.

  • Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Chcąc poradzić sobie w nowej pracy, od samego początku musimy rozpocząć budowanie własnej pozycji. Ważne jest także poznanie nieformalnych zasad panujących w biurze.

  • Ile zarabia kierownik w IT?

    Ile zarabia kierownik w IT?

    Zarobki w branży IT to temat, który nie traci na popularności. W Internecie znajdziemy wiele artykułów na temat prognoz wynagrodzeń, czy przewidywanych zmian. W poniższym artykule przyjrzymy się faktom – ile rzeczywiście wyniosły ...

  • Nowa praca - co warto wiedzieć zanim podpiszesz umowę?

    Nowa praca - co warto wiedzieć zanim podpiszesz umowę?

    Rynek pracy ma się bardzo dobrze, a kandydaci do pracy raczej nie powinni mieć większych powodów do narzekania. Ubiegłoroczne statystyki wskazują, że na przestrzeni 12 miesięcy pracodawcy zgłosili aż 1 494 895 wolnych miejsc pracy, co ...