PracaOferty pracy Kraków › Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Bezpośredniej (B2B)

Kto szuka:

Ustronianka Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Bezpośredniej (B2B)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Centrum Dystrybucji Galonów:

Warszawa

Biała k. Prudnika

Ustroń

Kraków

Wrocław

Ruda Śląska

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadania na stanowisku:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów instytucjonalnych oraz budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie.
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży usługi dostawy wody w op.19 litrowych.
  • Realizowanie celów sprzedażowych oraz bieżące raportowanie wyników pracy.
  • Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Reprezentowanie firmy oraz dbanie o jej wizerunek.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu.
  • Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)
  • Telefon komórkowy oraz samochód służbowy.
  • Umowę o pracę oraz system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę w młodym ,zgranym zespole.
  • Szkolenie sprzedażowe
Nasze oczekiwania:
  • Zorientowanie na cel, kreatywność i zaangażowanie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych
  • Energia i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-12

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Ustronianka Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż