eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kielce › Przedstawiciel Handlowy

Kto szuka:

Centrum Kariery Sp. z o.o.

Centrum Kariery to jedna z największych w Polsce instytucji zajmujących się sprzedażą i obsługą Klienta.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Numer referencyjny:

PH_Kie

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pomagamy wszystkim niezależnie od wieku, wykształcenia czy miejsca zamieszkania, osiągnąć sukcesy w zawodzie handlowca i managera sprzedaży.

Proponujemy ustrukturalizowaną i sprawdzoną ścieżkę kariery. Szkolimy, a następnie gwarantujemy zatrudnienie w siłach sprzedaży działających we współpracy z wielkimi ogólnopolskimi firmami.

Pracujemy w branży medycznej, energetycznej, telekomunikacyjnej i nowoczesnych technologii.

Opis stanowiska:
- sprzedaż usług na rynku indywidualnych oraz biznesowym
- opieka nad powierzoną bazą klientów - reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
- realizacja założonych planów sprzedaży, - efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
- przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności - nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu Oferujemy:
- ciekawą pracę pełną wyzwań, oraz możliwość rozwoju zawodowego - ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
- pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo
- handlowych oraz aktywny coaching,
- możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski.
- tel. służbowy
- auto służbowe

Wymagania
- mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta ubezpieczeniowego, finansowego, itp
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
- samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
- zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
- wysoka kultura osobista.

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę, umowa zlecenia, współpraca firma-firma, umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto w zł:
od 2500 zł do 7500 zł na miesiąc

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-07-06

data aktualizacji: 2017-07-06

do końca oferty: 7 dni

oferta była oglądana: 103 razy

pracodawca: Centrum Kariery Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Nagła utrata dobrej pracy to duża dawka niepewności, która może poważnie zachwiać poczuciem wartości. Nagle zaczynamy postrzegać siebie inaczej i nie potrafimy zawalczyć o nową posadę. Jak sobie z tym radzić?

  • Rekrutacja pracowników to złożony proces. Nie blokuj go

    Rekrutacja pracowników to złożony proces. Nie blokuj go

    Proces rekrutacyjny to działanie złożone, wieloetapowe. Jednym z jego kluczowych elementów obok identyfikacji osób, które potencjalnie mogą być zainteresowane udziałem w procesie, jest wstępna rozmowa. To moment w którym możemy ...

  • Walentynkowe oferty pracy. Jak ustrzelić pracę dorywczą?

    Walentynkowe oferty pracy. Jak ustrzelić pracę dorywczą?

    Najpewniej jeszcze nie w głowie ci walentynkowe amory. Jeśli jednak chciałbyś zarobić przy okazji Święta Zakochanych, to już powinieneś/powinnaś rozglądać się za ogłoszeniami. Najbliższe tygodnie to czas, w którym możesz liczyć na ...

  • Odśwież swoje CV w 6 krokach

    Odśwież swoje CV w 6 krokach

    Zdarza się, że nie zaglądamy do swojego CV przez lata, bo mamy stałą pracę albo trafiliśmy gdzieś z polecenia. Kiedy musimy poszukać nowej posady, nie wiemy od czego zacząć. Sześć prostych kroków pomoże uporać się z tym zadaniem i ...

  • Wynagrodzenia w województwie wielkopolskim w 2016 roku

    Wynagrodzenia w województwie wielkopolskim w 2016 roku

    Mediana wynagrodzeń w województwie wielkopolskim w 2016 roku wyniosła 3 800 PLN. Była więc o 100 PLN niższa niż mediana zarobków w całej Polsce.