PracaOferty pracy Kielce › KSIĘGOWA/WY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KSIĘGOWA/WY

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0832

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków:- prowadzenie pełnej księgowości Wspólnot Mieszkaniowych- księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie kont księgowych, wykonywanie rozliczeń,sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, obsługa klienta, dokonywanie płatności, korespondencja z urzędami.Wymagania; znajomość podstaw księgowości, odpowiedzialność, sumienność i terminowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, sprawna organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, kultura osobistaPracodawca oferuje: stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, odpowiedzialną , samodzielną i ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, pracę w miłej atmosferze w prężnie rozwijającym się zespole.

Miejsce pracy: Panoramiczna 2, 25-503 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca