eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Katowice › Doradca Techniczno – Handlowy

Kto szuka:

AGS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W związku z dynamicznym rozwojem firma z branży systemów zamocowań budowlanych AGS Sp. z o.o. zatrudni doradców techniczno-handlowych na różne regiony Polski. Poszukujemy ludzi ambitnych, kreatywnych, otwartych na zmiany, wytrwale dążących do realizacji celów, zmotywowanych, efektywnych, zaangażowanych i identyfikujących się z firmą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum techniczne, najlepiej o kierunku budownictwo lub mechanika i budowa maszyn,
  • znajomość branży budowlanej, procesu przebiegu inwestycji,
  • mile widziana znajomość ustawy o wyrobach budowlanych oraz procedur wprowadzenia wyrobów budowlanych do obrotów i stosowania,
  • mile widziana umiejętność obsługi programu auto-cad 2D,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność i doświadczenie w zakresie współpracy z biurami architektonicznymi , generalnymi wykonawcami i firmami podwykonawczymi,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji z klientami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dającą możliwość rozwoju zawodowego oraz awansów pionowych,
  • współpracę przy realizacji prestiżowych inwestycji budowlanych w Polsce,
  • współpracę z największymi biurami architektonicznymi i firmami budowlanymi w Polsce,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny, powiązany z osiąganymi wynikami handlowymi;
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-01-12

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: AGS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • 7 filmów, które zmotywują do pracy

    7 filmów, które zmotywują do pracy

    Na zawodową chandrę najlepsze jest dobre kino. Filmy skłaniają do refleksji i motywują do działania w pracy. Oto lista obowiązkowa.

  • Przeciętne wynagrodzenie XII i IV kw. 2017

    Przeciętne wynagrodzenie XII i IV kw. 2017

    W ostatnim miesiącu roku średnia krajowa tradycyjnie już podskoczyła. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w grudniu 2017 r. wyniosło 4973,73 zł. To niemal 363 ...

  • 10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    Proste pytania na rozmowie kwalifikacyjnej bywają najtrudniejsze. Głównie dlatego, że nie zastanawiamy się wcześniej, co odpowiedzieć. Oto 10 popularnych pytań, które warto przemyśleć przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą.

  • Opieka nad dzieckiem, czyli o 2 dniach zwolnienia od pracy

    Opieka nad dzieckiem, czyli o 2 dniach zwolnienia od pracy

    Choroba opiekunki czy nagły wyjazd partnera, który miał przejąć opiekę nad dzieckiem, to tylko niektóre z sytuacji, kiedy pracująca mama musi na cito zorganizować sobie wolny czas. W takim przypadku powinna pamiętać, że obowiązujące w ...

  • Jesteś na zwolnieniu? Spodziewaj się kontroli ZUS

    Jesteś na zwolnieniu? Spodziewaj się kontroli ZUS

    L4 to nic innego niż rodzaj oświadczenia o czasowej niezdolności do pracy. Dlatego też okres przebywania na zwolnieniu lekarskim powinien służyć rekonwalescencji. Osoba wykorzystująca zwolnienie niezgodnie z jego przeznaczeniem musi liczyć ...