Pracownik produkcji z darmowym transportem / zarobki do 5000 zł brutto

Gi Group Poland S.A.

Kartuzy, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kartuzy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (branża spożywcza)

Lokalizacja: Banino

To oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4300 zł brutto + PREMIE UZNANIOWE OD 170 do 500 zł brutto
  • 20% DODATKI za pracę w godzinach nocnych oraz w weekendy
  • DARMOWY DOJAZD z i do pracy z miejscowości Kościerzyna, Somonino, Kiełpino, Żukowo, Kartuzy, Miechucino, Sierakowice, Mirachowo, Przodków, Gdańsk (także miejscowości na trasie)
  • SKLEPIK ZAKŁADOWY- możliwość zakupu produktów w preferencyjnych cenach
  • kartę Multisport oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Twoje Zadania:

  • podstawowa obsługa i kontrola urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie i układanie lodów w opakowania zbiorcze według wzoru
  • wizualna kontrola jakości wyrobów gotowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia - ZWROT KOSZTÓW
  • zdolności manualne oraz dynamiczność
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Szukasz pracodawcy, który zapewnia stabilną pracę i dba o pozytywną atmosferę pracy? Dołącz do Naszego zespołu!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi