eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Jędrzejów › Dyrektor Zarządzający

Kto szuka:

NES Global Talent sp. z o.o.

NES Global Talent jest międzynarodową firmą specjalizującą się w rekrutacji technicznej dla sektorów: budownictwo i nieruchomości, chemia, energetyka, nafta i gaz, produkcja oraz IT. NES działa w 28 krajach posiada 45 biur rekrutuje kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Dla Klienta z branży produkcyjnej, w związku z reorganizacją działalności rekrutujemy kandydata o wykształceniu technicznym na stanowisko: Dyrektora Zarządzającego.

Stanowisko:

Dyrektor Zarządzający

Lokalizacja:

Jędrzejów

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:
• Odpowiedzialność za całokształt funkcjonowania firmy,
• Zapoznanie się z profilem działalności firmy, polityką sprzedażową firmy, procesami,
• Analiza aktualnego stanu w kluczowych obszarach działania firmy,
• Wyciągnięcie wniosków,
• Opracowanie planu restrukturyzacji we współpracy z Radą Nadzorczą,
• Opracowanie na podstawie planu restrukturyzacji działań restrukturyzacyjnych i optymalizacyjnych,
• Wdrożenie, nadzór nad przebiegiem procesu,
• Identyfikowanie zagrożeń i szans,
• Zapewnienie transferu wiedzy i dobrych praktyk do organizacji,
• Zarządzanie operacyjne spółką,
• Raportowanie wyników do RN.

PROFIL KANDYDATA:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Doświadczenie w zarządzaniu produkcją opartą o zamówienia niskoseryne (obróbka skrawaniem),
• Doświadczenie we wprowadzaniu zmian,
• Umiejętność osiągania celów,
• Umiejętność niezależnego spojrzenia na sytuacje,
• Umiejętność podejmowania trudnych decyzji i skutecznej implementacji zmiany,
• Konsekwencja w działaniu,
• Zaangażowanie i energia,
• Umiejętność sprawnej komunikacji z ludźmi,
• Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty zagraniczne.

Zainteresowany managerów spełniających wymagania formalne prosimy o przesłanie CV.

Konsultant NES skontaktuję się by omówić proponowany przez Zleceniodawcę pakiet wynagrodzenia.
0048798392949

Rodzaj pracy:
pełny etat, kontrakt/freelance

Rodzaj umowy:
umowa o pracę, współpraca firma-firma

Wynagrodzenie brutto w zł:
od 15000 zł do 25000 zł na rok

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne
POPRZEDNIA OFERTA Sortowacz butelek Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator CNC

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-05-18

data aktualizacji: 2017-05-18

do końca oferty: 50 dni

oferta była oglądana: 137 razy

pracodawca: NES Global Talent sp. z o.o.

branże: Zarządzanie