PracaOferty pracy Hrubieszów › Inspektor nadzoru budowlanego

Kto szuka:

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Hrubieszowie

Stanowisko:

Inspektor nadzoru budowlanego

Numer referencyjny:

42716

Lokalizacja:

Hrubieszów

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

Praca w siedzibie Inspektoratu i na terenie powiatu hrubieszowskiego. Wykonywanie czynności inspekcyjno- kontrolnych i przeprowadzanie wizji oraz oględzin na terenie powiatu hrubieszowskiego (w tym prowadzenie samochodu służbowego). Przyjmowanie interesantów, stron postępowań i udzielanie informacji. System pracy jednozmianowy.

Zakres zadań

  • prowadzenie postępowań administracyjnych wynikających z ustawy Prawo Budowlane
  • wykonywanie czynności inspekcyjno - kontrolnych w zakresie kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych oraz prawidłowości przebiegu procesu budowlanego w tym kontrole budów i obiektów budowlanych
  • przygotowywanie projektów postanowień i decyzji administracyjnych oraz innych pism urzędowych
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach z zakresu i kompetencji organu
  • inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Hrubieszowie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie budowlane
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 5 lat doświadczenia zawodowego
  • uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
  • biegła umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • korzystanie z pełni praw publicznych oraz czynności prawnych,
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • komunikatywność
  • samodzielność, rzetelność
  • umiejętność tworzenia pism urzędowych
  • biegła obsługa koputera

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-12

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Hrubieszowie

branże: Administracja publiczna
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie I 2019

    Przeciętne wynagrodzenie I 2019

    W pierwszym miesiącu roku średnia krajowa spadła. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w styczniu 2019 roku wyniosło 4931,80 zł. To ponad 343 złote mniej niż w ...

  • 10 najczęstszych błędów w CV - jak ich uniknąć?

    10 najczęstszych błędów w CV - jak ich uniknąć?

    Napisanie dobrego CV nie jest łatwe, w szczególności dla osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy. Szacuje się, że rekruter poświęca do 60 sekund na wstępną analizę aplikacji. Jakie nieścisłości mogą wykluczyć kandydata już na ...

  • Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń osób pracujących w Warszawie w 2017 roku wyniosła 5 645 PLN brutto. Dla porównania mediana w całej Polsce, nie uwzględniając Warszawy, wyniosła 3 924 PLN brutto i była o 1 721 PLN niższa.

  • Przejście na emeryturę? Byle nie w czerwcu

    Przejście na emeryturę? Byle nie w czerwcu

    Zamierzasz jeszcze w czerwcu złożyć wniosek o emeryturę? Lepiej wstrzymaj się z tym do lipca. W przeciwnym razie twoich składek nie obejmie kwartalna waloryzacja. To efekt zapisów w ustawie emerytalnej, według których osoba składająca ...

  • Wynagrodzenia osób po 50. roku życia w 2017 roku

    Wynagrodzenia osób po 50. roku życia w 2017 roku

    W 2017 roku mediana wynagrodzeń całkowitych osób po 50. roku życia wynosiła 4 140 PLN brutto. Połowa badanych zarabiała w przedziale od 3 024 PLN do 6 000 PLN brutto.