eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Hajnówka › PRACOWNIK KANCELARYJNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK KANCELARYJNY

Lokalizacja:

Hajnówka

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/0496

Obowiązki:

Kontrola bieżąca dokumentów, sprawdzanie poprawności i akceptacji dokumentów, ustalanie prowizji dla każdego typu rachunków kont pozabilansowych, realizacja operacji na rachunkach klientów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa programów komputerowych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w pracy w bankowości

Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego 12, 17-200 Hajnówka, powiat: hajnowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-08-15

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Zobacz, kto oferuje największą podwyżkę wynagrodzenia

    Zobacz, kto oferuje największą podwyżkę wynagrodzenia

    Coroczna, czterocyfrowa podwyżka wynagrodzenia? To jest możliwe. Zobacz, w których branżach zarobki rosną w ponadprzeciętnym tempie.

  • Jakie zmiany w prawie pracy przyniesie 2019 rok?

    Jakie zmiany w prawie pracy przyniesie 2019 rok?

    Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim zmiany w prawie, które wpłyną zarówno na sytuację pracowników, jak i ich pracodawców. Chodzi tu m.in. o wzrost płacy minimalnej, wprowadzenie PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) oraz ...

  • Czy urlop macierzyński to luka w CV?

    Czy urlop macierzyński to luka w CV?

    Na coaching zgłaszają się do mnie mamy, które zdecydowały się szukać nowej pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Większość z nich ma te same obawy. „Chcę wrócić do pracy. Kocham moje maleństwo i jednocześnie potrzebuję ...

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • Dla kogo kariera w compliance?

    Dla kogo kariera w compliance?

    Compliance to najkrócej rzecz ujmując zapewnienie zgodności działalności z regulacjami prawnymi, normami lub zestawami zaleceń. Kandydat ubiegający się o pracę w tej dziedzinie powinien legitymować się nie tylko wiedzą prawniczą i ...