Magazynier - operator wózka widłowego | nowa fabryka | 5500 brutto

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego (magazyn wysokiego składowania)
  • Kompletowanie i dostarczanie komponentów na produkcję
  • Cięcie światłowodów
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Rozładunek i załadunek samochodów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia UDT
  • Wykształcenie zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Precyzja, sumienność i zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie 5500 brutto miesięcznie + premie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Benefity (karta Pluxee, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie)
  • Prezenty powitalne i świąteczne, spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju i pracy w nowo powstającej organizacji
  • Wolne weekendy
  • Miłą atmosferę
  • Bezpłatny parking i dogodną lokalizację w pobliżu węzła Sośnica

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi