PracaOferty pracy Gdańsk › SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/5342

Obowiązki:

rejestracja nowych pracowników
legalizacja zatrudnienia pracowników
kontakt z pracownikami oraz prowadzenie dokumentacji
bieżąca obsługa biura

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsluga komputera i programów komputerowych (WORD, EXCEL)

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • praca z komputerem, obsługa biura

Miejsce pracy: 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-08-10

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki Polaków za granicą to średnio 7705 zł

    Zarobki Polaków za granicą to średnio 7705 zł

    Jak prezentują się zarobki Polaków pracujących za granicą? Z danych przedstawionych przez rankomat.pl wynika, że zatrudnieni na terenie Unii Europejskiej pracownicy z Polski zarabiają coraz więcej. W minionym roku ich przeciętne ...

  • 12 listopada 2018 r. dniem wolnym od pracy

    12 listopada 2018 r. dniem wolnym od pracy

    Według uchwalonej przez Sejm ustawy dzień 12 listopada byłby świętem tylko w bieżącym roku.

  • Idealny urlop wypoczynkowy trwa 3 dni?

    Idealny urlop wypoczynkowy trwa 3 dni?

    Nadeszły długo wyczekiwane wakacje 2019. Z badań zrealizowanych przez CBOS wynika, że przynajmniej dwutygodniowy wypoczynek planują niemal 2/3 Polaków. Czy to wystarczy, aby nabrać sił na kolejne wyzwania?

  • Efektywność wynagrodzeń w IT

    Efektywność wynagrodzeń w IT

    Firmy informatyczne są jedną z szerzej reprezentowanych branż na GPW w Warszawie. W ostatnich latach liczba spółek wchodzących w skład WIG-Informatyka oscylowała na poziomie 20, co czyni go jednym z największych indeksów branżowych ...

  • Wynagrodzenia inżynierów a wykształcenie i branża

    Wynagrodzenia inżynierów a wykształcenie i branża

    Tytuł inżyniera związany jest z różnymi specjalnościami – od architektury i budownictwa, poprzez chemię, elektronikę, mechanikę, aż po ekonomię i administrację. W artykule przedstawiono jak wybór specjalności czy branży przekłada ...