eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Gdańsk › Redaktor treści psychologicznych

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Redaktor treści psychologicznych

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich zadań należeć będzie:

  • Redagowanie artykułów, dokumentacji i innych publikacji popularnonaukowych w tematyce psychologii, rozwoju osobistego i motywacji,
  • Tworzenie publikacji na podstawie dostępnych badań naukowych,
  • Opracowanie profesjonalnych tekstów branżowych,
  • Redakcja raportów z badań,
  • Publikowanie stworzonych materiałów w pismach naukowych, na portalach popularnonaukowych oraz społecznościowych.

Jeśli:

  • Jesteś absolwentem studiów humanistycznych z zakresu psychologii, socjologii lub pedagogiki,
  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w dziedzinie tworzenia tekstów merytorycznych,
  • Interesujesz się tematyką psychologii, terapii, edukacji i rozwoju,
  • Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym - mile widziany język branżowy,
  • Chętnie redagujesz teksty naukowe, a przygotowywanie dokumentów merytorycznych nie sprawia ci problemu,
  • Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i cenisz sobie terminową pracę,

To ta praca jest dla ciebie!

Oferujemy:

  • Stałą współpracę z prężnie rozwijającą się firmą i dynamicznym zespołem,
  • Pracę w oparciu o wybraną formę zatrudnienia,
  • Możliwość pracy zdalnej w zależności od twoich potrzeb,
  • Pracę dodatkową z atrakcyjnym wynagrodzeniem za każdy artykuł.

Numer referencyjny: RTP/WA2/07/2018

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-19

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

  • Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Najwyższe zarobki to oczywiście domena prezesów zarządów. Połowa z nich otrzymała pensję w przedziale 2,97 – 4,67 mln PLN. Najwyższe wynagrodzenie otrzymał Luigi Lovaglio z pensją sięgająca niemal 10 mln PLN.

  • Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

    Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

    Średnie miesięczne zarobki Polaka zatrudnionego w jednym z państw UE sięgnęły w minionym roku 7 705 zł (+10% rdr) - czytamy w raporcie autorstwa Grupy Euro-Tax.pl. To najwyższy poziom z jakim mieliśmy do czynienia od początku naszego ...

  • 7 filmów, które zmotywują do pracy

    7 filmów, które zmotywują do pracy

    Na zawodową chandrę najlepsze jest dobre kino. Filmy skłaniają do refleksji i motywują do działania w pracy. Oto lista obowiązkowa.

  • Przeciętne wynagrodzenie I 2018

    Przeciętne wynagrodzenie I 2018

    Tradycyjnie już pierwszy miesiąc roku przyniósł znaczny spadek średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w styczniu 2018 roku wyniosło 4588,58 - poinformował Główny Urząd Statystyczny. To ponad 385 złotych mniej niż w poprzednim ...

  • Jesteś na zwolnieniu? Spodziewaj się kontroli ZUS

    Jesteś na zwolnieniu? Spodziewaj się kontroli ZUS

    L4 to nic innego niż rodzaj oświadczenia o czasowej niezdolności do pracy. Dlatego też okres przebywania na zwolnieniu lekarskim powinien służyć rekonwalescencji. Osoba wykorzystująca zwolnienie niezgodnie z jego przeznaczeniem musi liczyć ...