eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Gdańsk › Monter/grupa monterów do montażu rur z PCW

Kto szuka:

PROFITERM POLAND Sp. z o.o.

Firma zajmująca się projektem, realizacją i serwisem poczty pneumatycznej

Stanowisko:

Monter/grupa monterów do montażu rur z PCW

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca polega na montażu rur z PCV o wewnętrznej średnicy do 20 cm, mocowane za pomocą obejm i prętów gwintowych do ściany, sufitu, itp. łącznie z cięciem i klejeniem rur za pomocą złączek.  Integralną częścią tras rurociągu jest również kabel przymocowany opaskami do rur. Rurociąg instalowany jest częściowo wewnątrz budynku, częściowo w kanałach ciepłowniczych i częściowo pod ziemią. W celu prawidłowego wykonania prac będzie przeprowadzone krótkie szkolenie. Następnie prace prowadzone będą we współpracy i pod nadzorem doświadczonych pracowników Zamawiającego. Wymagany materiał i specjalne urządzenia zapewnia Zamawiający, natomiast podstawowe narzędzia do montażu są oczekiwane od Wykonawcy. Do zakresu prac zaliczane będą również prace pomocnicze, czyli rozładunek i przenoszenie materiału i inne. 

Termin wykonywanych prac:

Prace będą wykonywane od 06/2017 – 03/2018, możliwość dalszej współpracy aż do 12/2018r.

Pracownicy:

Min. 1 pracownik, najlepiej 2-óch pracowników, idealna byłaby grupa 3 pracowników, najlepiej bezpośrednio z Gdańska, zręczni, niezawodni, odpowiedzialni, zdolni do pracy PON – PIĄ w systemie  10 godzin na dobę, po uzgodnieniu możliwość pracy nawet w weekend, doświadczenie z dziedziny hydrauliki.

Wynagrodzenie:

Praca w stawce godzinowej, stawka godzinowa umowna z Zamawiającym, umowa na zlecenie, osoba z jednoosobową spółką gospodarczą (brak umowy o prace)

Kontakt na zamawiającego:

Libor Toufar, +48 537 044 074

Rodzaj pracy:
dorywcza/tymczasowa

Rodzaj umowy:
umowa zlecenia, umowa o dzieło, współpraca firma-firma

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-06-09

data aktualizacji: 2017-06-09

do końca oferty: 9 dni

oferta była oglądana: 126 razy

pracodawca: PROFITERM POLAND Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

aplikuj

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

 • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2015 roku

  Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2015 roku

  Mediana rocznych wynagrodzeń przewodniczących rad nadzorczych wyniosła w 2015 roku 60 000 PLN i pozostała bez zmian w stosunku do roku 2014. Wiceprzewodniczący zarobili w 2015 roku o 5,3% więcej niż w roku ubiegłym. Mediana ich rocznego ...

 • Praca tymczasowa. Nadchodzą zmiany w prawie

  Praca tymczasowa. Nadchodzą zmiany w prawie

  Praca tymczasowa przed zmianami. Od 1 czerwca br. wejdzie w życie część przepisów zmieniających zasady tymczasowego zatrudniania. Ustawodawcy chodziło przede wszystkim o zrównanie ochrony pracowników tymczasowych i osób pracujący w ...

 • 7 rzeczy, których lepiej nie robić w pracy

  7 rzeczy, których lepiej nie robić w pracy

  Nie chcesz się narazić współpracownikom? Nie irytuj ich. Proste. Ale czy zawsze wiemy, które nasze zachowania są drażniące dla innych?

 • Umowa uaktywniająca z nianią. Czy to się opłaca?

  Umowa uaktywniająca z nianią. Czy to się opłaca?

  Znalezienie dobrej opiekunki do dziecka to niejednokrotnie długie tygodnie poszukiwań. Jeżeli już spośród wszystkich napotkanych kandydatów uda nam się wyłuskać odpowiednią osobę, warto związać ją ze sobą na dłużej. Temu właśnie ...

 • 10 sposobów na zostanie gwiazdą rekrutacji

  10 sposobów na zostanie gwiazdą rekrutacji

  Zatrudnianie personelu jest sztuką, od której zależy sukces przedsiębiorstwa. Potencjalna wartość pracownika nie wynika jedynie z dyplomu ukończenia studiów, ale z nabytych umiejętności, doświadczeń oraz pracowitości i zaangażowania ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.