eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Łódź › Technik

Kto szuka:

GILLETTE

Stanowisko:

Technik

Lokalizacja:

Łódź, pomoc przy relokacji z: Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TECHNIKA > POMOC PRZY RELOKACJI
(z umiejętnościami mechanicznymi/elektronicznymi/mechatronicznymi)

Wymagania stawiane pracownikowi:

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych.
Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w fabryce Gillette, produkującej szeroką gamę produktów tej marki.
Miejsce pracy: Łódź, ul. Nowy Józefów 70

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • atrakcyjny pakiet socjalny:
  • prywatną opiekę medyczną z opcją dla rodziny
  • ubezpieczenie na życie i preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do posiłków
  • program sportowy
  • dofinansowanie do wakacji/bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci pracowników

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil: elektroniczny, mechatroniczny lub mechaniczny)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym pracę w weekendy
  • umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-27

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: GILLETTE

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Zbyt wysokie kwalifikacje? Co robić?

    Zbyt wysokie kwalifikacje? Co robić?

    Co robić, kiedy masz za wysokie kwalifikacje? Nie poddawaj się. Zrób tak, by nie przerażały a zachęciły potencjalnego pracodawcę.

  • Urlop na żądanie niekoniecznie uratuje nam weekend majowy

    Urlop na żądanie niekoniecznie uratuje nam weekend majowy

    Tegoroczny układ kalendarza niestety nie jest najszczęśliwszy dla pracujących. Aby mieć cztery dni wolnego pod rząd, większość Polaków musi wziąć urlop wypoczynkowy. Tym, którzy nie zdążą ze złożeniem wniosku, pozostaje urlop na ...

  • Kluczowe umiejętności w każdym CV

    Kluczowe umiejętności w każdym CV

    Dobrze napisane CV powinno prezentować umiejętności tak, by było jasne, jaką korzyść będzie miał z nich pracodawca. Tak samo ważna jest obsługa komputera, jak i kreatywność. Trzeba je tylko dobrze pokazać.

  • Wynagrodzenia menedżerów w spółkach Skarbu Państwa

    Wynagrodzenia menedżerów w spółkach Skarbu Państwa

    We wrześniu 2016 roku została wprowadzona nowa ustawa tzw. "kominowa", która reguluje zasady wynagrodzeń członków zarządów i rad nadzorczych w spółkach z udziałem Skarbu Państwa. Wprowadzone zmiany mają na celu obniżenie w kolejnych ...

  • Planujesz odejście z pracy? Zastanów się dobrze, gdy otrzymasz kontrofertę

    Planujesz odejście z pracy? Zastanów się dobrze, gdy otrzymasz kontrofertę

    Wcześniej czy później w życiu zawodowym nadchodzi moment, w którym decydujemy się na zmianę pracy. Powody tej decyzji są różne, ale zawsze istotne. Zdarza się również, że obecny pracodawca próbuje zatrzymać nas w firmie, oferując ...