PracaOferty pracy Wałbrzych › Stażysta w Programie Zarządzania Produkcją

Kto szuka:

TARCZYŃSKI Spółka Akcyjna

Stanowisko:

Stażysta w Programie Zarządzania Produkcją

Numer referencyjny:

SPZP/08/2018

Wałbrzych, Legnica, Oborniki Śląskie, Polkowice, Oleśnica, Trzebnica, Wrocław, Żmigród

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należeć:
  • Zarządzanie zmianą produkcyjną od kilkunastu do kilkudziesięciu osób
  • Optymalizacja procesu produkcji, usprawnienie procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  • Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli:
  • Ukończyłeś studia z Zarządzania i Inżynierii Produkcji lub pokrewnych kierunków
  • Posiadasz wiedzę teoretyczną z zakresu Lean Management, 5S, ZZL i chcesz ją wykorzystywać w praktyce
  • Jesteś otwarty na wyzwania i potrafisz zaadaptować się do często zmieniających się warunków
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze produkcji (praktyki, staże)
  • Swoją przyszłość wiążesz z pracą w działach produkcyjnych jako osoba zarządzająca personelem i potrafisz podać przykłady swoich działań w tym zakresie
  • Akceptujesz pracę w systemie czterobrygadowym

Firma oferuje:

Zainwestujemy w Ciebie oraz Twoje doświadczenie, dzięki czemu otrzymasz od nas:
  • Cykl wewnętrznych i zewnętrznych wyjazdowych szkoleń związanych z Zarządzaniem Produkcją, ZZL
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
    • prywatna opieka medyczna LUXMED
    • bezpłatna stołówka,
    • karta Multisport
    • ubezpieczenie na życie
    • bony i paczki świąteczne
    • bilety na koncerty,
    • bilety na football amerykański - drużynę Panters Wrocław
    • dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
    • Umowę o pracę
  • Wiedzę i solidne doświadczenie w zakresie zarządzania
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się nowocześniej firmie produkcyjnej
  • Zakwaterowanie na czas trwania programu, jeśli mieszkasz powyżej 70 km od miejsca pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-17

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: TARCZYŃSKI Spółka Akcyjna

branże: Edukacja / Praktyki / Staże
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Zbyt wysokie kompetencje zawodowe. Dobrze czy źle?

    Zbyt wysokie kompetencje zawodowe. Dobrze czy źle?

    Kandydaci posiadający odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje zawodowe to dla wielu firm niemal błogosławieństwo. Co jednak w przypadku, gdy w szranki o dane stanowisko stają osoby, których kwalifikacje znacznie przewyższają ...

  • Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Spośród 2 348 pracowników z województwa podlaskiego, wynagrodzenie 50% mieściło się w granicach od 2 650 do 4 700 PLN brutto miesięcznie.

  • Urzędy niegotowe na zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców

    Urzędy niegotowe na zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców

    Od 1 stycznia 2018 roku obowiązują zmiany w zasadach zatrudniania cudzoziemców. To efekt uchwalonej 20 lipca br. ustawy o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy i niektórych innych ustaw. Okazuje się jednak, że ...

  • Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Najwyższe zarobki to oczywiście domena prezesów zarządów. Połowa z nich otrzymała pensję w przedziale 2,97 – 4,67 mln PLN. Najwyższe wynagrodzenie otrzymał Luigi Lovaglio z pensją sięgająca niemal 10 mln PLN.

  • Ile zarabia programista w 2017 roku?

    Ile zarabia programista w 2017 roku?

    Zarobki w branży IT to temat, który elektryzuje specjalistów ds. wynagrodzeń. Według powszechnego przekonania rynek umożliwia informatykom stawianie wysokich żądań finansowych. Szczególną grupą w tej branży są programiści, których ...