eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Austria › SPAWACZ MAG

Kto szuka:

LimnusWork

Stanowisko:

SPAWACZ MAG

Lokalizacja:

Austria

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

SPAWACZ MAG

Data wygaśnięcia:
2019-04-12

Liczba wakatów:
30

Regiony:
AUSTRIA Tyrol

LIMNUSWORK SP. Z O.O. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą -
agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504.
Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u
pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w
różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy
na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem
jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG

ZADANIA:

* Spawanie metodą MAG 135 stali czarnej lub nierdzewnej
* Prace na podstawie rysunku technicznego
* Przygotowanie elementów konstrukcji pod montaż i spawanie poprzez cięcie,
gięcie, szlifowanie itp.
* Obsługa narzędzi ślusarskich: giętarka, wiertarka, szlifierka itp.
* Cięcie blach palnikiem

WYMAGANIA:

* Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)
* Potwierdzone kwalifikacje zawodowe
* Doświadczenie na stanowisku
* Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

OFERUJEMY:

* Legalne zatrudnienie na austriackich warunkach
* Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
* Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
* Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
* Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za
pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o
kontakt telefoniczny pod nr. 517410910, 518275445, 514746777, 505576140 w dni
robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie
prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych
danych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr
wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy monster

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-12

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: LimnusWork

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Zanim pracodawca zechce powierzyć pracę Ukraińcowi, powinien upewnić się, że cudzoziemiec przebywa na terenie Polski legalnie oraz posiada prawo do wykonywania pracy.

  • Wynagrodzenia w administracji rządowej w 2017 roku

    Wynagrodzenia w administracji rządowej w 2017 roku

    Poniżej prezentujemy zarobki osób zatrudnionych w instytucjach rządowych. Artykuł został napisany w oparciu o raport: Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku. Powstał on na bazie danych o wynagrodzeniach 5 554 osób zatrudnionych ...

  • Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń osób pracujących w Warszawie w 2017 roku wyniosła 5 645 PLN brutto. Dla porównania mediana w całej Polsce, nie uwzględniając Warszawy, wyniosła 3 924 PLN brutto i była o 1 721 PLN niższa.

  • Zwolnienie dyscyplinarne a prywatność pracownika

    Zwolnienie dyscyplinarne a prywatność pracownika

    Czy pracownik może załatwiać swoje prywatne sprawy w czasie pracy, a jeśli tak to czy taka prywata ma swoje granice? W ostatnim czasie głośnym echem odbił się wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej dotyczący dyscyplinarnego ...

  • Dlaczego złożyć CV jeszcze przed Nowym Rokiem?

    Dlaczego złożyć CV jeszcze przed Nowym Rokiem?

    Wprawdzie okres przedświąteczny skłania bardziej ku poszukiwaniu prezentów dla najbliższych aniżeli do poszukiwania pracodawcy, to jednak warto zewrzeć szyki i CV złożyć jeszcze przed Nowym Rokiem. Dlaczego? Powodów jest kilka. Przede ...