eGospodarka.pl

PracaOferty pracy dolnośląskie › Service Engineer CNC

Kto szuka:

Work & Business Solutions

Stanowisko:

Service Engineer CNC

Numer referencyjny:

IS/CP/17

Lokalizacja:

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Instalowanie maszyn w zakładach klientów,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych,
  • Diagnozowanie awarii i realizowanie usług serwisowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w serwisowaniu maszyn CNC,
  • Znajomość budowy obrabiarek CNC w zakresie mechaniki, automatyki, pneumatyki,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Otwartość na potrzeby klienta, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Opanowanie, asertywność, odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę (w zależności od preferencji kandydata),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • System premiowaniy na podstawie karty kompetencji,
  • Intensywny pakiet szkoleniowy (w tym wyjazdy do Niemiec),
  • Pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie do: opieki medycznej, aktywności sportowej, biletów na wydarzenia kulturalne,
  • Narzędzia pracy (samochód z wyposażeniem serwisowym, telefon, ubranie robocze),
  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę ze specjalistami z bogatym doświadczeniu zawodowym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Przedstawiciel FMCG Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Doradca Techniczny

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-17

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Work & Business Solutions

branże: Produkcja / Przemysł

  • Wynagrodzenia członków zarządu i rad nadzorczych w 2015 r.

    Wynagrodzenia członków zarządu i rad nadzorczych w 2015 r.

    W 2015 roku wynagrodzenia członków zarządów podwyższyły się o 10% - wynika z cyklicznego raportu firmy doradczej PwC - „Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych największych spółek giełdowych w 2015 r.” Nieco mniej ...

  • Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Najświeższe dane statystyczne wskazują, że przeciętne wynagrodzenie w IV kwartale minionego roku sięgało 4217,96 zł. To zbliżony poziom do tego z poprzedniego kwartału (4254,20 zł).

  • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2016

    Przeciętne wynagrodzenie VIII 2016

    Mamy spadek średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w sierpniu wyniosło 4212,56 zł - poinformował Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 79 złotych mniej niż w ubiegłym miesiącu.

  • Zarobki sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

    Zarobki sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

    Aby zostać sędzią piłkarskim należy spełnić kilka wymagań. Po pierwsze trzeba mieć skończone 16 lat oraz posiadać przynajmniej średnie wykształcenie (lub uczęszczać do szkoły ponadgimnazjalnej, kończącej się maturą). Ponadto ...

  • 7 sposobów, by być szczęśliwszym w pracy

    7 sposobów, by być szczęśliwszym w pracy

    Czujesz, że utknąłeś w miejscu, które nie daje ci już satysfakcji? Pomyśl, że tylko etap przejściowy do czegoś nowego i skorzystaj z kilku podpowiedzi, jak poprawić sobie nastrój w biurze.