PracaOferty pracy Bielany Wrocławskie › Pracownik magazynu - Zarób nawet 10000 PLN brutto w 10 tygodni*

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pracownik magazynu - Zarób nawet 10000 PLN brutto w 10 tygodni*

Bielany Wrocławskie, Trzebnica, Wałbrzych, Wisznia Mała, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h
  • premia do 15% za wyniki i frekwencję
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z klientem,
  • • 1600 zł brutto za polecenie nowego pracownika**
  • 1300 zł brutto Bonusu Świątecznego**
  • godziny nocne to 20 % więcej,
  • darmowy obiad,
  • praca 4 dni w tygodniu po 10h,
  • praca w systemie 2 zmianowym
  • darmowy transport z i do pracy

(Wrocław, Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród i wielu innych)

*Zakładając pełną obecność zgodnie z grafikiem
**Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat,
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień magazynowych,
  • pobieranie/odbieranie towarów,
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Prześlij zgłoszenie www.adecco.pl/magazyn lub zadzwoń i umów się na spotkanie (22)23 09 111 lub 723 190 003 i 723 003 297 i 723 190 113.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-21

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    W pierwszym kwartale 2018 roku tempo wzrostu wynagrodzeń nieznacznie spadło. To prawdopodobnie jedynie chwilowy zastój, po którym nadejdzie przyspieszenie. Nie wszyscy korzystają w jednakowym stopniu z rosnących płac.

  • Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń w administracji publicznej w 2017 roku wyniosła 3 450 PLN brutto. Zarobki połowy badanych osób mieściły się w przedziale od 2 750 do 4 560 PLN.

  • Rozmowa kwalifikacyjna. Oto drugie dno pytań rekrutacyjnych

    Rozmowa kwalifikacyjna. Oto drugie dno pytań rekrutacyjnych

    O pytaniach rekrutacyjnych krążą już legendy, opowiadane zarówno przez kandydatów, jak i samych rekruterów. Internet pełen jest najróżniejszych wskazówek, co zrobić, aby wywrzeć wrażenie na pracodawcy i zostawić w tyle swoich ...

  • Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Połowa osób pracujących w 2017 roku w województwie pomorskim zarabiała od 3 061 do 6 000 PLN brutto miesięcznie. Mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych w tym regionie wyniosła 4 199 PLN brutto.

  • Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Pracodawcy nie stronią dziś od wykorzystywania wizerunku swoich pracowników. Trudno się temu dziwić, tym bardziej że – słusznie zresztą – twierdzi się, że pracownicy są najważniejszym zasobem organizacji. Wizerunek pracowników ...