PracaOferty pracy Holandia › OPERATOR MASZYN CNC (SYSTEM FANUC)

Kto szuka:

LimnusWork

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC (SYSTEM FANUC)

Lokalizacja:

Holandia

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Data wygaśnięcia:
2018-12-10

Liczba wakatów:
30

Regiony:
HOLANDIA Holandia

LIMNUSWORK SP. Z O.O. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą -
agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504.
Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u
pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w
różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy
na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem
jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

* Obsługa maszyn CNC wraz z programowaniem
* Praca z rysunkiem technicznym i dokumentacją
* Wykonywanie pomiarów
* Utrzymanie maszyn w dobrym stanie

WYMAGANIA:

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego (WARUNEK KONIECZNY)
* Doświadczenie w pracy operatora maszyn CNC z systemem Fanuc

* Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

OFERUJEMY:

* Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
* Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
* Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
* Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
* Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za
pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48511771704 w dni robocze
od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada
153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy monster

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-12

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: LimnusWork

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Spośród 2 348 pracowników z województwa podlaskiego, wynagrodzenie 50% mieściło się w granicach od 2 650 do 4 700 PLN brutto miesięcznie.

  • Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Testerzy w branży IT to grupa pracowników odpowiadająca za sprawdzenie i zapewnienie jakości dostarczanego oprogramowania. Weryfikują czy oprogramowanie jest zgodne z założeniami zanim trafi ono do klienta.

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

  • Romans w pracy. Dobre i złe strony

    Romans w pracy. Dobre i złe strony

    Polacy należą do grona najbardziej zapracowanych Europejczyków. W pracy spędzamy pokaźną część naszego życia, co w pewnym stopniu może tłumaczyć fakt, że do rzadkości nie należą romanse w firmie. Przyznaje się do nich nawet 40 ...

  • Rozmowa kwalifikacyjna. Oto drugie dno pytań rekrutacyjnych

    Rozmowa kwalifikacyjna. Oto drugie dno pytań rekrutacyjnych

    O pytaniach rekrutacyjnych krążą już legendy, opowiadane zarówno przez kandydatów, jak i samych rekruterów. Internet pełen jest najróżniejszych wskazówek, co zrobić, aby wywrzeć wrażenie na pracodawcy i zostawić w tyle swoich ...