PracaOferty pracy Kłodzko › Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

Kto szuka:

GTI Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

Lokalizacja:

Kłodzko, Wałbrzych, Lwówek Śląski, Bolesławiec, Głogów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi
  • chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych
  • rozwój jest dla Ciebie ważny
  • angażujesz się w to co robisz i podejmujesz inicjatywę
  • masz ukończoną szkołę średnią (matura)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje zadania:
  • sprzedaż i promowanie oferty Orange
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • posprzedażna obsługa  abonentów Sieci Orange

Firma oferuje:

  • Stabilna praca wraz z umową o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i  stały rozwój
  • Awanse wewnętrzne
  • Korzystanie z najnowszych technologii
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia
  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-11

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: GTI Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż
Inne / Pozostałe