eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Niemcy › Hydraulik

Kto szuka:

Fara Gießen GmbH

Stanowisko:

Hydraulik

Lokalizacja:

Niemcy

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Hydraulik

FARA GmbH jest niemiecką renomowaną firmą z 20-letnim doświadczeniem,
specjalizującą się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej na
terenie Niemiec oraz rekrutacją stałą na stanowiska niskiego i średniego
szczebla oraz pracą specjalistyczną dla przedsiębiorstw. Naszym pracownikom
zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia
socjalne i dostęp do opieki medycznej. Dbając o zapewnienie naszym pracownikom
bezpiecznych i przyjaznych warunków pracy, cieszymy się opinią dobrego oraz
stabilnego pracodawcy.

Dla naszych klientow poszukujemy kandydatów na stanowisku pracy:

HYDRAULIK

OFERUJEMY:

* umowę o pracę na warunkach niemieckich (długofalowa współpraca)
* pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach
nadliczbowych
* atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie oraz diety płatne do 15-ego dnia
następnego miesiąca
* bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek
świąteczny
* bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i
łazienki)
* urlop wypoczynkowy
* odzież oraz obuwie robocze
* możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
* opiekę polskich konsultantów

WYMAGAMY:

* komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
* wykształcenie jako hydraulik lub doświadczenie zawodowe w branży
* samochód (mile widziane)
* umiejetność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

OBOWIAZKI:

* instalacje grzewcze oraz sanitarne na obiektach budowlanyh
* montaz sieci odplywowych
* klimatyzacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na
przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk APLIKUJ

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy monster

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Fara Gießen GmbH

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia