eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Wroclaw › HR Specialist with Italian

Kto szuka:

Hays Office

Stanowisko:

HR Specialist with Italian

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

HR Specialist with Italian
Wroclaw
NR REF.: 1134571

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko HR Specialist z językiem włoskim.

W nowej roli będziesz odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie procesów kadrowych na rynek włoski.Do zakresu obowiązków należy wykonywanie aktywności związanych z całym cyklem życia pracownika, tj. zatrudnianie, wystawianie umów, dokumentów, umawianie badań medycyny pracy oraz szkolenia BHP, administrowanie systemem awansów oraz podwyżek, koordynowanie urlopów oraz zwolnień lekarskich oraz zwolnień.

Wykonując codzienne obowiązki będziesz w kontakcie zarówno pisemnym, jak i telefonicznym z pracownikami firmy, HR Business Partnerami czy agencjami zewnętrznymi. Cała komunikacja odbywa się w języku włoskim oraz angielskim, dlatego tak ważna jest bardzo dobra znajomość języka na poziomie B2+/C1. Dodatkowym atutem jest znajomość programu SAP oraz doświadczenie kadrowo-płacowe.

Oferujemy umowę o pracę na okres 7 miesięcy z możliwością przedłużenia kontraktu, pakiet benefitów, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (wiele ciekawych możliwości wewnętrznych), pakiet szkoleń oraz pełne wdrożenie. Wynagrodzenie na tym stanowisku może wynosić od 5000 do 6500 złotych brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.
b>

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
bezpłatny program PIT 2019

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-05-28

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Hays Office

branże: HR

aplikuj

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

Praca - wiadomości i porady