PracaOferty pracy Bielany Wrocławskie k. Wrocławia › Automatyk

Kto szuka:

Gi Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Automatyk

Lokalizacja:

Bielany Wrocławskie k. Wrocławia

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W związku z rozwojem naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

AUTOMATYK

praca w systemie 3-zmianowym (poniedziałek- piątek)

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA:

  • usuwanie nieprawidłowości i awarii maszyn zgodnie z obowiązującą procedurą i wg panujących w firmie zasad
  • dochodzenie do przyczyn źródłowych awarii maszyn poprzez kontakt z liderami produkcji, operatorami, działem narzędziowym, technologami oraz osobami z własnego działu
  • wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie ze specyfikacją
  • opracowywanie zmian konstrukcyjnych oraz ich wdrażanie
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn
  • wykonywanie drobnych czynności w zakresie mechaniki w ramach posiadanych kompetencji oraz zgodnie z matrycą kompetencji
  • wykonywanie kompletnych backup'ów maszyn oraz ich archiwizacją,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

NASZE OCZEKIWANIA:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra znajomość systemów sterowań (Siemens S7) i automatyki przemysłowej
  • uprawnienia SEP min. E1
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku tj.automatyk, mechatronik, elektryk itp. w firmie produkcyjnej

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z pracodawcą
  • premię roczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • pracę w systemie 3 zmianowym od pon do pt
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia
  • dofinansowanie do obiadów w kantynie
  • prywatną opiekę medyczną- Luxmed
  • kartę MultiSport
  • program emerytalny
  • rozwój zawodowy
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • "wczasy pod gruszą"
  • szkolenia i możliwość realnego rozwoju (np. na stanowisko Starszego Automatyka)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-19

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Gi Group Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

  • Mają krocie, a chcą więcej. Na jakie zarobki liczy programista?

    Mają krocie, a chcą więcej. Na jakie zarobki liczy programista?

    Ile zarabia programista? Jak wynika z danych opublikowanych przez No Fluff Jobs przeciętnemu przedstawicielowi tej profesji żyje się co najmniej dobrze. I wprawdzie początki mogą być dość trudne i opłacane zdecydowanie mniej sowicie, to ...

  • Ile zarabia Święty Mikołaj w 2018 roku?

    Ile zarabia Święty Mikołaj w 2018 roku?

    Okres świąteczny to idealny czas do uzyskania dodatkowych dochodów. W związku z tym, tysiące osób zamieszcza ogłoszenia o świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie wizyt świętego Mikołaja. Wielu rodziców decyduje się na skorzystanie ...

  • Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Testerzy w branży IT to grupa pracowników odpowiadająca za sprawdzenie i zapewnienie jakości dostarczanego oprogramowania. Weryfikują czy oprogramowanie jest zgodne z założeniami zanim trafi ono do klienta.

  • Jakie są zarobki i koszty życia na Ukrainie?

    Jakie są zarobki i koszty życia na Ukrainie?

    Liczba obywateli Ukrainy przebywających w naszym kraju jest coraz wyższa. Przyjeżdżają oni do Polski, aby zdobyć lepsze wykształcenie, atrakcyjniejszą pracę czy wyższe zarobki. Według najnowszego raportu Międzynarodowego Funduszu ...

  • Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2017 roku była o 1 145 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 645 PLN. Co czwarty pracownik z tytułem magistra inżyniera zarabiał 8 500 PLN i więcej.