eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Chełm › Starszy referent

Kto szuka:

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie

Stanowisko:

Starszy referent

Numer referencyjny:

30422

Lokalizacja:

Chełm

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

Praca samodzielna. Kontakty korespondencyjne oraz telefoniczne z osobami fizycznymi i prawnymi, w tym również z przedstawicielami jednostek Policji i Państwowej Straży Pożarnej.
Narzędzia pracy: komputer, drukarka, niszczarka, faks. Kancelaria znajduje się na I piętrze, dostęp przez klatkę schodową oraz windę. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zakres zadań

 • Udział w opracowaniu planu działania NOSG w sytuacjach kryzysowych, a także w planowaniu i koordynacji sił i środków oddziału w sytuacjach noszących znamiona kryzysowych oraz podczas likwidacji ich skutków, poprzez sporządzanie bieżących analiz i przygotowywanie wstępnych informacji.
 • Współdziałanie z Wydziałem Techniki i Zaopatrzenia w zakresie prowadzenia ewidencji i utrzymania zapasów wojennych oraz wykorzystywanych w sytuacjach kryzysowych.
 • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Komendy Głównej SG oraz granicznymi jednostkami organizacyjnymi i komórkami komendy oddziału poprzez zbieranie niezbędnych informacji w zakresie spraw obronnych i zarządzania kryzysowego.
 • Prowadzenie dokumentacji dot. czasu służby i pracy.
 • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji lub zniszczenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji
 • Znajomość przepisów dot. zarządzania kryzysowego i spraw obronnych: rozdział XI Konstytucji RP, rozdział 2 ustawy z dnia 12.10.1990 r. o Straży Granicznej, ustawa z dnia 12.10.1990 r. o ochronie granicy państwowej, ustawa z dnia 26.04.2007 r. o zarządzaniu kryzysowym.
 • Znajomość przepisów z zakresu czasu służby i pracy: rozporządzenia MSWiA z dnia 10.06.2009 r. w sprawie rozkładu czasu służby funkcjonariuszy SG, ustawy o służbie cywilnej w zakresie dot. czasu pracy.
 • Znajomość obsługi programów komputerowych, w tym pakietów biurowych
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego
 • Korzystanie z pełni praw publicznych
 • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  Kontakt do pracodawcy:

  Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
  Oferta pochodzi z serwisu
  oferty pracy praca
  POPRZEDNIA OFERTA Starszy inspektor Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Referent

  Szukasz pracownika?
  Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

  sprawdź szczegóły

  data publikacji: 2018-07-12

  do końca oferty: 1 dni

  pracodawca: Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie

  branże: Administracja publiczna

  aplikuj

  REKLAMA

  Praca - wiadomości i porady

  • Jak zostać wolontariuszem?

   Jak zostać wolontariuszem?

   Wolontariat to nie tylko sposób na pomoc najbardziej potrzebującym czy wspieranie inicjatyw społecznych, ale również sposób na poznanie świata i zdobycie doświadczenia zawodowego. 5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To ...

  • Ile zarabiają i pracują freelancerzy?

   Ile zarabiają i pracują freelancerzy?

   Freelancerzy to osoby pracujące bez etatu, realizujące projekty na zlecenie, najczęściej specjalizujące się w danej dziedzinie. Same są sobie - jak mawiał nasz narodowy wieszcz - sterem, żeglarzem, okrętem. I to właśnie ta ...

  • Przeciętne wynagrodzenie II 2018

   Przeciętne wynagrodzenie II 2018

   Mamy najświeższe informacje odnośnie lutowej średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w lutym 2018 roku wyniosło 4599,72 złotych - poinformował właśnie Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 11 złotych więcej niż w poprzednim ...

  • Praca w biurze typu open space. 10 najbardziej irytujących zachowań

   Praca w biurze typu open space. 10 najbardziej irytujących zachowań

   Temat pozornie oczywisty. Każdy przecież wie, że w pracy nie powinno się przeszkadzać innym. Kłopot w tym, że to, co jednym przeszkadza, dla innych jest normą.

  • Jak zatrudniać cudzoziemców: przedłużenie zezwolenia na pracę

   Jak zatrudniać cudzoziemców: przedłużenie zezwolenia na pracę

   Zatrudnianie cudzoziemców zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność, a powodem jest przede wszystkim brak rodzimych kandydatów do pracy. O pracę na terenie Polski najczęściej starają się Ukraińcy, ale też obywatele Białorusi ...

  Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.