PracaOferty pracy Bochnia › Konstruktor Urządzeń Chłodniczych

Kto szuka:

ATERIMA

Stanowisko:

Konstruktor Urządzeń Chłodniczych

Lokalizacja:

Bochnia

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • projektowanie nowych urządzeń i instalacji chłodniczych
  • przygotowanie i zarządzanie dokumentacją techniczną 2D i 3D
  • opracowywanie zestawień list materiałowych (BOM)
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • zapewnienie wsparcia konstrukcyjno-technologicznego dla produkcji
  • współudział we wdrażaniu prototypów do produkcji seryjnej
  • doskonalenie produktów w oparciu o postęp technologiczny i oczekiwania klientów
  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszt jej wytworzenia, funkcjonalność technologii
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnień

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • posiadasz doświadczenie w konstruowaniu oraz projektowaniu urządzeń i instalacji chłodniczych
  • masz doświadczenie w modelowaniu 3D oraz przygotowaniu i zarządzaniu dokumentacją techniczną 2D i 3D
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne w obszarze chłodnictwa, klimatyzacji lub pokrewne
  • znasz program Inventor lub inne środowisko 3D CAD
  • znasz rysunek techniczny
  • posługujesz się językiem angielskim (mile widziane)
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, zaangażowaną oraz dokładną
  • potrafisz pracować w zespole oraz dobrze organizować czas pracy

Firma oferuje:

  • współpracę w ramach umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • bony na święta i karty zniżkowe na zakupy w wyznaczonych sklepach i punktach usług
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwa w szkoleniach, targach, konferencjach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: ATERIMA

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia