PracaOferty pracy Bochnia › BOCHNIA - Technik farmaceutyczny/Technik stażysta

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

BOCHNIA - Technik farmaceutyczny/Technik stażysta

Lokalizacja:

Bochnia

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Apteka Słoneczna w BOCHNI zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (2700zł netto)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)

  • świadczenia pozapłacowe w formie karty multisport

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju.

Prowadzimy również nabór na płatny STAŻ w aptece.

Stażystom oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie (2000zł netto)

  • umowę o pracę (pełny etat)

  • świadczenia pozapłacowe w formie karty multisport.

MILE WIDZIANI TEGOROCZNI ABSOLWENCI oraz osoby w trakcie stażu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV za pomocą niniejszej strony.

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

*** Ogłoszenie skierowane jest do osób, które posiadają dyplom technika farmacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-11-01

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki górników najwyższe w grudniu

    Zarobki górników najwyższe w grudniu

    Grudzień jest radosnym miesiącem dla górników, nie tylko z powodu świętowania Barbórki, ale i najwyższych w roku wynagrodzeń, które często stanowią dwukrotność miesięcznej pensji. Przy tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się ...

  • TOP5 zimowych prac sezonowych dla pracowników z Ukrainy

    TOP5 zimowych prac sezonowych dla pracowników z Ukrainy

    Z danych opublikowanych przez Personnel Service wynika, że pracownicy z Ukrainy garną się do prac dorywczych. Przed świętami najchętniej pracują jako mikołajowie, kurierzy, sprzedawcy choinek, cukiernicy i kelnerzy. W niektórych przypadkach ...

  • Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że w ostatnim kwartale 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w naszym kraju wyniosło 4863,74 zł.

  • Zarobki administratorów systemów IT w 2018 roku

    Zarobki administratorów systemów IT w 2018 roku

    W 2018 roku mediana wynagrodzeń całkowitych administratorów systemów IT wyniosła 6 210 PLN brutto. Połowa badanych zarabiała w przedziale od 4 800 PLN do 8 300 PLN brutto.

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych rosną, ale wolniej

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych rosną, ale wolniej

    Jak w minionym roku wynagradzano członków rad nadzorczych? Według zaprezentowanego przy okazji kolejnego Forum Rad Nadzorczych raportu "Analiza wynagrodzeń Rad Nadzorczych spółek giełdowych 2018", mediana wynagrodzeń osób zasiadających w ...