PracaOferty pracy Białystok › Specjalista ds. sprzedaży do biznesu

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży do biznesu

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Chcesz pracować w sektorze finansowym, potrafisz budować relacje i chcesz widzieć wymierne efekty swojej pracy?

Oferujemy:
· konkurencyjne stałe wynagrodzenie podstawowe,
· premia miesięczna uzależniona od wyników Twojej pracy w przedziale od 2 000 do ponad 30 000 zł,
· atrakcyjny system benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.

Narzędzia pracy:
· zwrot kosztów paliwa, laptop, telefon komórkowy,
· wsparcie asystenckie Call Center w umawianiu spotkań sprzedażowych,
· nowoczesne narzędzie prospectingowe zawierające kontakty do firm z Twojego obszaru,

Oferujemy:
Wynagrodzenie:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Finance Manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Serwisant/Informatyk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-17

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Konsulting

Praca - wiadomości i porady

  • Programista jest wśród nas. Sprawdź, czy możesz to być ty

    Programista jest wśród nas. Sprawdź, czy możesz to być ty

    Wielu z nas wydaje się, że programista to profesja dla wybranej grupy osób, która na informatyce i kwestiach z nią związanych zjadła zęby. Tymczasem okazuje się, że na zdobycie tego zawodu szanse ma całkiem szerokie grono uczestników ...

  • Przeciętne wynagrodzenie IV 2016

    Przeciętne wynagrodzenie IV 2016

    Znane są już dane na temat przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia uzyskiwanego w sektorze przedsiębiorstw w kwietniu bieżącego roku. Jak poinformował GUS, wyniosło ono 4313,57 zł, czyli o niemal 38 złotych mniej niż marcu.

  • Networking także dla nieśmiałych

    Networking także dla nieśmiałych

    By zrobić karierę, trzeba znać właściwych ludzi. I nie chodzi wcale o załatwianie pracy po znajomości, a o coraz popularniejszy także w Polsce networking. Tylko co zrobić, jeśli nie jesteś duszą towarzystwa?

  • 8 wskazówek na 8 marca, jak walczyć o swoje na rynku pracy

    8 wskazówek na 8 marca, jak walczyć o swoje na rynku pracy

    Wysokość wynagrodzenia nie zawsze zależy tylko od kwalifikacji i doświadczenia, a często również od naszych zdolności negocjacyjnych. Dlatego by zwiększyć swoją wypłatę, trzeba ćwiczyć asertywność, budować pewność siebie i ...

  • Ile zarabia Mikołaj w Polsce?

    Ile zarabia Mikołaj w Polsce?

    Obecny już od listopada bożonarodzeniowy wystrój wielu centrów handlowych nikogo nie szokuje. Otaczające nas bombki i choinki świadczą tylko o jednym – zbliżają się święta. Grudzień jest miesiącem, w którym łatwo można zarobić ...