PracaOferty pracy Białystok › Instalator / Monter układów automatyki

Kto szuka:

AquaRD Sp. z o.o.

Stanowisko:

Instalator / Monter układów automatyki

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
  • prefabrykacja szaf AKPiA;
  • montaż urządzeń i instalacji automatyki na terenie kraju;
  • konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń i systemów;
  • prowadzenie prac rozruchowych i pomiarowych;
  • wykonywanie prac serwisowo-eksploatacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i harmonogramem;
  • testowanie układów automatyki.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie automatyki, elektrotechniki lub pokrewne;
  • praktyczna znajomość układów, systemów sterowniczych i zasilających do 1 kV;
  • uprawnienia SEP kat. E do 1 kV;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy z zakresu nowych technologii;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • ścieżkę kariery zawodowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: AquaRD Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Elektryka / Elektronika / Energetyka

Praca - wiadomości i porady

  • 10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    Widok wczasowiczów z laptopami, pracujących na lotnisku, w hotelu, a nawet na plaży nie jest taki rzadki. Co zrobić, aby nie podzielić ich urlopowego losu? Oto recepta w dziesięciu krokach.

  • Zarobki w Polsce i na świecie 2017

    Zarobki w Polsce i na świecie 2017

    Jak wynika z przygotowanej przez ZPP publikacji "Raport płacowy. Polska i Świat", wynagrodzenia w Polsce rosną niemal bez ustanku. Do poziomu osiąganego w Europie Zachodniej ciągle jednak daleko. Aby wzrost płac mógł być pokaźniejszy i ...

  • Zarobki w Polsce: trendy 2018

    Zarobki w Polsce: trendy 2018

    Bankowość, finanse, księgowość, prawo i podatki, ubezpieczenia, farmacja, budownictwo, nieruchomości oraz sprzedaż i administracja. To tylko niektóre z branż ujętych w najnowszym Raporcie Płacowym 2018, czyli corocznym opracowaniu ...

  • Praca w Niemczech a meldunek w Polsce. Czy to dobre wyjście?

    Praca w Niemczech a meldunek w Polsce. Czy to dobre wyjście?

    Grenzpendler to określenie pracowników transgranicznych, którzy świadczą pracę w Niemczech, ale jednocześnie posiadają dom rodzinny w Polsce. Takie osoby nie są objęte za Odrą obowiązkiem meldunkowym, śmiało więc mogą pozostać ...

  • Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń w administracji publicznej w 2017 roku wyniosła 3 450 PLN brutto. Zarobki połowy badanych osób mieściły się w przedziale od 2 750 do 4 560 PLN.