eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyNysa › kierownik

Znajdź oferty pracy

10 174 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

stanowisko: kierownik
miasto: Nysa

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Praca kierownik Nysa

Dostępne oferty pracy:

  • Kierownik elewatora

    2024-04-12 Komagra Sp. z o.o Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Nysa
    oferta w kategorii: Zarządzanie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie gospodarką magazynową na ternie elewatora, w tym przede wszystkim: Nadzór nad dokonywaniem prawidłowego przyjęcia i rozładunku surowca (prawidłowe ważenie, pobieranie prób oraz ocena jakości). Kontrola stanów ...

  • Kierownik robót sanitarnych / robót technologicznych

    2024-04-12 AB INDUSTRY S.A. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    oferta w kategorii: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

    Opis stanowiska Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami, Zlecanie robót i rozliczanie podwykonawców,...

  • Kierownik robót konstrukcyjnych

    2024-04-06 JT S.A. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Miejsce pracy: woj. Opolskie – Nysa   DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym, stacje gazowe oraz gazociągi wysokiego ciśnienia Sprawowanie stałej kontroli...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

Stanowisko