PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Świdnica => Programista ASP.Net MVC (C#, WPF) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-02-26 15:02:44
    Temat: Świdnica => Programista ASP.Net MVC (C#, WPF) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się sotwarehouse,
    poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    ***** Programista ASP.Net MVC (C#, WPF)
    ***** miejsce pracy: Świdnica

    ***** Zadania:

    * projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań, ich implementacja
    oraz wdrażania i analiza wydajności stworzonych aplikacji
    webowych na platformie .NET,
    * praca zespołowa w zwinnych metodykach wytwarzania oprogramowania
    (Agile, SCRUM),
    * ścisła współpraca z doświadczonymi projektantami, testerami i
    innymi programistami,
    * czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i późniejszej obsłudze
    środowiska .NET (szczególnie ASP.NET MVC, C#, WPF),
    * umiejętność programowania obiektowego i wykorzystywania wzorców
    projektowych,
    * znajomość architektury aplikacji WWW i WebServices,
    * dobra znajomość zagadnień bazodanowych,
    * znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne
    czytanie dokumentacji technicznej,
    * wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika) lub
    student ostatnich lat studiów,
    * zdolność niestandardowego rozwiązywania problemów.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * umiejętność korzystania z narzędzi kontroli wersji (GIT/SVN).

    ***** Oferujemy:

    * zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się
    firmie,
    * udział w różnorodnych szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych)
    oraz konferencjach i warsztatach branżowych,
    * elastyczny czas pracy i możliwość odpoczynku w strefie rozrywki,
    * atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka
    medyczna, śniadania firmowe, nauka języków obcych itp.),
    * atrakcyjne wyjazdy i spotkania integracyjne,
    * wyjątkowo przyjazną, nieformalną i kreatywną atmosferę pracy.

    => => https://TeamQuest.pl/Świdnica/7280-programista-asp-n
    e-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.