PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Wrocław => Team Leader / Senior Konsultant SAP HCM - serwis <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-03 14:13:28
    Temat: Wrocław => Team Leader / Senior Konsultant SAP HCM - serwis <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Team Leader / Senior Konsultant SAP HCM - serwis
    ***** miejsce pracy: Wrocław

    ***** Opis stanowiska:

    * Nadzór i koordynowanie działań Zespołu HR w dziale Serwis
    * Opieka nad wewnętrznym systemem SAP
    * Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów
    * Wprowadzanie zmian w systemach SAP Klientów na podstawie zgłoszeń
    z serwisu
    * Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu
    * Przeprowadzanie audytów w zakresie SAP HCM
    * Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego i
    Klientów Serwisu

    ***** Nasze wymagania:

    * Wykształcenie wyższe
    * Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    * Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń serwisowych oraz w pracy z
    modułem SAP HCM
    * Umiejętność rozwiązywania problemów
    * Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
    * Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na
    poziomie dobrym

    ***** Proponujemy:

    * Umowę o pracę / kontrakt
    * Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office
    * Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z
    klientem;
    * Możliwość rozwoju zawodowego
    * Pracę w doświadczonym zespole
    * Naukę języków obcych
    * Ubezpieczenia zdrowotne
    * Szkolenia, imprezy integracyjne

    => => https://TeamQuest.pl/praca/5550-6387e70435505206eaa4
    d8d6632.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.