PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Wrocław => Konsultant QlikView <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-28 11:05:02
    Temat: Wrocław => Konsultant QlikView <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku ERP, poszukujemy
    obecnie osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant QlikView
    ***** miejsce pracy: Wrocław

    ***** Zadania:

    * Udział w zewnętrznych projektach wdrożeniowych systemu Qlikview
    * Analiza funkcjonalna, modelowanie procesów i raportów biznesowych
    * Projektowanie i implementacja rozwiązań (opracowywanie modeli
    logicznych rozwiązań, modelowania danych, procesów kontroli
    jakości danych i rozwiązań raportowych)
    * Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie
    metodyki
    * Prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
    * Wsparcie sprzedaży:
    ** Uczestniczenie w spotkaniach handlowych
    ** Prezentacje systemu Qlikview

    ***** Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne, inżynierskie lub
    pokrewne
    * Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub minimum 3
    zakończone wdrożenia systemu Qlikview,
    * Mile widziane doświadczenie jako Konsultant Presales,
    * Bardzo dobra znajomość SQL,
    * Silne umiejętności konsultacyjne,
    * Komunikatywność, umiejętność współpracy z Klientem na
    wszystkich szczeblach organizacji,
    * Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    * Umiejętność rozwiązywania problemów,
    * Umiejętność pracy w zespole,
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na
    swobodną komunikację z Klientem
    * Dyspozycyjność - kilkudniowe wyjazdy na terenie Polski

    ***** Oferujemy:

    * Narzędzia pracy
    * Umowę o pracę lub kontrakt
    * Atrakcyjne wynagrodzenie

    => => https://TeamQuest.pl/Wrocław/2660-konsultant-qlikvie
    w-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.