PracaGrupypl.praca.oferowana › Wielka Brytania => Senior .Net Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-28 10:30:02
    Temat: Wielka Brytania => Senior .Net Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy aplikacji internetowych i
    mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Senior .Net Developer
    ***** miejsce pracy: Leeds/Wielka Brytania

    ***** Zadania:

    * Opracowanie i wdrożenie zestawu rozwoju przykładowych aplikacji,
    który zostanie wykorzystany dla celów rozwoju szerokiej gamy
    przyszłych produktów
    * Rozwój i utrzymanie aplikacji internetowych/okienkowych i kodu
    bazowego przy wykorzystaniu najlepszych praktyk
    * Bliska współpraca z klientem/zespołem testerów podczas
    rozwiązywania problemów
    * Zapewnienie technicznego przywództwa pozostałym członkom zespołu

    ***** Wymagania:

    * Pożądane umiejętności, obejmujące LINQ, WPF, WCF, Web Services
    oraz testy jednostkowe przy użyciu TypeMock
    * Silnie rozwinięta umiejętność krytycznego myślenia,
    rozwiązywania problemów, umiejętności analityczne oraz z
    zakresu projektowania
    * Udokumentowane doświadczenie w zakresie projektowania architektury
    aplikacji
    * Szerokie doświadczenie w zakresie C#, SQL Server oraz WinForms
    * Głębokie zrozumienie koncepcji programowania obiektowego
    * Wiedza z zakresu wzorców projektowych oprogramowania,
    interoperacyjności oraz usług zdalnych .NET
    * Doskonała znajomość angielskiego w mowie i piśmie

    ***** Oferujemy:

    * Pracę przy ciekawych projektach dla międzynarodowych Klientów
    * Możliwość pracy na terenie Białegostoku lub Leeds (Wielka
    Brytania), pomoc przy relokacji
    * Stabilne zatrudnienie
    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Miłą atmosferę w zespole

    => => https://TeamQuest.pl/Wielka_Brytania/9640-senior-net
    -d-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.