PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Senior Project Manager - projekty międzynarodowe <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-05 00:29:22
    Temat: Warszawa => Senior Project Manager - projekty międzynarodowe <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, unikatowej firmy na rynku polskim szukamy osoby
    na stanowisko:

    ***** Senior Project Manager - projekty międzynarodowe
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * organizacja prac zespołów projektowych
    * zarządzanie zakresem i budżetem projektu
    * kontrola wykonania harmonogramu
    * kontrola nad dostawcami międzynarodowymi
    * stała współpraca z project managerami po stronie dostawców
    * zarządzanie ryzykiem w projektach
    * wsparcie procesów zarządzania jakością
    * transfer wiedzy w jednym z obszarów: automatyzacja procesów, obieg
    dokumentów, integracja systemów informatycznych
    * zarządzanie projektem/portfelem projektów w środowisku
    międzynarodowym
    * zarządzanie działaniami dostawców operujących na rynkach
    międzynarodowych

    ***** Wymagania:

    * co najmniej pięć lat doświadczenia w pracy w roli project
    managera
    * doświadczenie w prowadzeniu projektów w sektorze
    telekomunikacyjnym finansowym lub w pracy w firmach
    konsultingowych
    * doświadczenie w pracy z dostawcami z rynków międzynarodowych,
    poza europejskich
    * doświadczenie w zarządzaniu skomplikowanymi projektami
    realizowanymi przez wielu dostawców
    * koordynowanie i negocjacje w związku z działaniami
    projektowymi,mające na celu przeprowadzenie o czasie i w
    budżecie skomplikowanego projektu IT wewnątrz organizacji
    klienta
    * doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania
    analiz biznesowych
    * znajomość metodyki zarządzania projektami (PMP / Prince)
    * bardzo dobra znajomość MS Office
    * bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających proces
    zarządzania projektami
    * kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    * zaangażowanie w realizowane zadania, orientacja na osiąganie celu
    * umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych
    zagadnień
    * biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i
    piśmie
    * komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    * wykształcenie wyższe

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/9730-senior-project-ma
    na-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.